Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niepokojące bóle podbrzusza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Palamour



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Daleko...
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:10 pm    Temat postu: niepokojące bóle podbrzusza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, do napisania posta zbierałam się dość... długo bo chyba 4 miesiace... Od jakiś 4 miesięcy po lewej stronie podbrzusza zaczął mnie od czasu do czasu przeszywać lekki skurcz, lub uczucie 'nakłuwania', w przeciągu 4 miesięcy skurcze zaczły być coraz silniejsze, mocniejsze, takie że czasem gdy stoje a jeden mnie napadnie muszę się zgiąć wpół, bo na 'prosto' tego bólu nie zniosę. Sad W tym 4 miesiacu, gdy takie ukłucie nadchodzi czuję jakby ból rozchodził mi się od dolnego żebra aż po miednice... Confused
Mam 16 lat a przed sobą pierwszą wizytę u ginekologa Crying or Very sad , ale
Jeżeli ktoś coś wie co to moze być to proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem kiedyś coś podobnego;]
ale trwało to torche krócej bo może z 2 miechy takie samoistne skurcze mieśni skośnych brzucha Very Happy tez mnie zginało w pół ale przeszło;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Palamour



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Daleko...
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko czemu to aż tak boli,ja rozumiem że samoistne skurcze mięśni... tylko ze do tego dochodzą problemy z pęcherzem i bole ChYBA jajnika...
Uhh... jak na moje lata to za duzo tych schorzeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe trafia sie;) idź pierw do lekarza ogólnego przedstaw problem i już i tak Cie podziwiam ze 4 miechy wytrzymałaśVery Happy idx do lakarza i pop problemie skróć cierpienie
na temat wizyty u ginekologa Ci nic nie powiem;) bo nie byłem i sie nie wybieram ale koleżanki zapewne będą pomocne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być zapalenie przydatków macicy, co z kolei może być np. przyczyną zapalenia otrzewnej. bole są wtedy nagłe i ostre. proponuje wizyte u ginekologa.

a powiedz jeszcze czy bóle nasilają się po posiłkach i jak z wypróżnieniem (pytam, zeby wykluczyć zapalenie uchyłka)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Palamour



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Daleko...
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bóle to ja mam tylko nagłe Sad
po posiłkach nic mi nie jest, nie odczuwam zadnego bólu, natomiast przy hmm...'sikaniu' ból trwa tak długo dopóki się nie skończy 'potrzeby' czasem jest mniejszy, czasem boli Confused

heh czasem się czuje jak kobieta w ciąży z tymi skurczami

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 3:59 pm

hm...?


---edited by emilka---
posty zostały połączone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiedziałam swoje - wydaje mi się, że może to być zapalenie macicy lub przydatków i zgłosiłabym się z tym jak najszybciej do ginekologa.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czapka



Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olecko
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ja mam takie bole podbrzusza podejrzewam ze od noszenia ciezarow,kiedy jechalam z domu na studia mialam ze soba wielka torbe,taka wielka i ciezka ze po prostu targac ja to byla najwieksza kara w zyciu:), bylam u ginekologa i zapalenie przydatkow u mnie wykluczyl, trzeba chyba sie przejsc z tym do chirurga, wydaje mi sie ze nadwyrezylam miesien brzucha ale JAK TO LECZYC?boli okropnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Palamour



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Daleko...
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uh... a niestety te bóle są okropne... takie rozdzierające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group