Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niepokojące bóle !! Co to takiego ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 8:10 am    Temat postu: Niepokojące bóle !! Co to takiego ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mianowicie, niedawno miałam regularną miesiączkę (nawet przyszła dzień wcześniej niż poprzednia) przebiegała również całkowicie normalnie przez 6 dni, nagle po miesiączce zaczeły boleć mnie jajniki, brzuch, żołądek, nerki, splot słoneczny, troszke boli przy wydalaniu moczu. Jajniki bolą w sposób jak by mnie coś piekło!! Co to może być bardzo się martwie i proszę o szybką odpowiedz !! Sad
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepieł byłoby gdybyś poszła do lekarza, bo może to być zapalenie jajników bądz równie dobrze dolegliwości po środkach przeciwbólowych o ile takie zazywasz podczas miesiączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dd
Gość









PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i cos sie rozwiazalo? Mam dokladnie te same dolegliwosci i obawy. Prosze o odp
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group