Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niemoge zajść drugi raz w ciąże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia
Gość









PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 12:49 am    Temat postu: niemoge zajść drugi raz w ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa lata temu wziełam zastrzyk depo-prowera była to najgorsza decyzja jaką podjęłam od tego czasu niemiałam miesiączki przez rok dopiero po zażyciu hormonów wruciła ,jest nieregularna, brałam już hormony na wyregulowanie ale to niepomogło.staram sie zajść w ciąże niestety bez skutku.co mam robic może ktoś miał taki przypadek i cos mi doradzi.prosze o pomoc. Sad
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.Wydaje mi się,że z powodu nieregularnych miesiączek trudno Ci jest określić kiedy przypadają Twoje dni płodne.Może powinnaś wypróbować test owulacyjny-dostępny w każdej aptece.Dzięki niemu będziesz miała przynajmniej jakiś obraz sytuacji.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group