Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niekontrolowany "ścisk"?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowana



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 8:36 pm    Temat postu: niekontrolowany "ścisk"? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Słyszałam że podczas stosunku może nastąpić u kobiet niekontrolowany ścisk mięśni i partner nie może sie wogóle wycofać??!! Jedynym sposobem jest zastrzyk rozlużniający mięśnie który musi dać lekaż oczywiście w "trakcie" Shocked Czy to jest możliwe, czy tylko plotki? Słyszaliście o takim wybryku natury Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LOL, pierwsze słyszę Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to możesz się nowości dla siebie dowiedzieć ;]
wydaje mi się, że nawet na forum było o tum, ale nie mogę teraz znaleźć..

jest to możliwe, ale zdarza się bardzo rzadko
z łaciny nazywa się to "penis captivus" i jest wynikiem napadu pochwicowego w trakcie stosunku, który z kolei jest wynikiem np. stresu. niestety zwykle znieczulenie ogólne dopiero umożliwia wysunięcie penisa z pochwy Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta, tak to bardzo mozliwe i wcale nie jest to "wybryk natury" tak jak kolezanka napisala to wyzej... nawet udalo mi sie cos takiego zobaczyc Wink
apropo wejscie do wanny z zimna woda podobno pomaga sie "rozlaczyc" ale nie wiem czy to sprawdzona informacja - kolega student ginekologii mi cos takiego powiedzial wiec wiecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurczę, trzeba uważać Razz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooo to trzeba na siebie uważać, kurde w takim złączeniu to mi się tylko widok psów nasuwa i to jest dopiero śmieszne, a co do ludzi to już nie tak bardzo i nie chciałabym nigdy w życiu mieć takiej sytuacji czego również i Wam życzę, pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o fu Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masakra, ja sobie tego nie wyobrazam Mad
Powrót do góry
Przeledzki



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem taką historię od kolegi z pogotowia. Nie wchodząc w szczegóły wszyscy nagle, jak do zwykłego przypadku nikomu się nie chce, to nagle każdy okazał się pełen zapału do wezwania Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli nie masz mocnych nerwow to radze nie czytac dalej !!!

Nie potrafie uwierzyc w ta historie ale podobno prawdziwa
Dzialo sie to w poludniowej polsce, nie duzej miescinie. Lekaz zostal wezwany do domu.
Gdy zobaczyl sytuacje ktora sie wydazyla powiedzial do ojca dziewczyny ktora doznala scisku podczas sekszenia sie z psem: "trzymaj pan szwagra, zeby mnie nie pogryzl"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group