Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niekontrolowane "bączki"

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ktosik xx



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 5:02 pm    Temat postu: Niekontrolowane "bączki" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehhehe jest taki maly problem,a raczej rzecz która zarówno mnie jak i mojego partnera doprowadza do śmiechu.Często podczas penetracji wydobywa sie ze mnie powietrze.Gdy zmieniam pozycje na inna to slychac jak z mojej waginy wydobywa sie powietrze,ja to osobiscie nazywam ----- Smile, Na poczatku bylo to dla mnie bardzo krepujace,bo moj partner sie jeszcze z takim czyms nie spotkał i musialam mu tlumaczyc co to jest.Jednak mimo wszystko jakos mnie to zawstydza,chociaz jest sie potem z czego śmiac,jak o tym rozmawiam z moim lubym Smile) Czy jest jakas możliwosc aby ograniczyc te wypuszczanie powietrza??? Te bączki są dość glośne i częste Razz Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nic strasznego Smile poprostu partner wpycha powietrze do wnętrza - i w końcu sie ono wydostaje Smile

można boki zrywac - wiem bo sama tak mam czasem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez miewam takie "cos",jest to rzecz naturalna,na poczatku tez bylo mi troche glupio,ale teraz to nie mozemy sie czasem ze smiechu powstrzymac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lol mam 21 lat a w życiu nie słyszałem o czymś takim Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chłopak ma szczuplejszego penisa, przy penetracji nie powinno dochodzić do tych "bączków". Jeżeli jednak penis jest dość "gruby" wtedy faktycznie zdarzają się takie sytuacje. Sama to znam;)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skad ja to znam Wink tez miewam takie cos Smile ale zauwazylam ze wystepuje to w pozycjach z gleboka penetracja albo jak szeroko rozlozy sie nogi Smile hehe... ale jak tu unikac takich pozycji jak wiekszosc kobiet je uwielbia Smile ja i moj partner juz sie do tego przyzwyczailismy Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktosik xx



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to szkoda ze nie ma jakiego takiego sposobu aby opanowac te bączki,ale da sie z nimi żyć Smile Smiechu jest po same uszy,tylko czasami można przez nie sie rozkojarzyć i nici z orgazmu. Jednak dla mnie i tak ważny jest sam fakt,ze mam kochanego mezczyzne przy sobie,ktory sprawia mi duzo przyjemnosci- i nie jest to tylko przyjemnosc fizyczna Smile

podsumowując:
Era bączków będzie trwać dalej Razz
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja partnerka tesh miewa takie "pierdy" ale mnie to nie przeszkadza;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha temat nie jest mi obcy- uczucie przyjemne i $mieszne Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktosik xx



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehhe ostatnim czasem gdy moj facet piescil mnie jezyczkiem,to moja kolezanka ----- na niego "pierdla" mimo ze nie doszlo jeszcze do penetracji.Czy ktos wie w jaki sposob i dlaczego tak sie stalo ??

Przez ta sytuacje mielismy ubaw po same pachy,bo pierwszy raz nam sie to przytrafilo <lol2>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group