Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedowaga itd. Co mi może dolegać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nka



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 4:49 pm    Temat postu: Niedowaga itd. Co mi może dolegać? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16,5 lat, 150 wzrostu, 35 kg wagi. Przez trzy lata brałam hormon wzrostu. Wzrost nadal nieciekawy, ale nic już nie można zrobić. Miałam robione badania krwi, które wykazały wysoki poziom cholesterolu... Za każdym razem kiedy są one robione zawsze wychodzi ten sam wynik mimo diety niskocholesterolowej. Ponadto mam niskie ciśnienie 80/50 i rano nie potrafię wstać, a przez cały dzień chodzę zaspana, nie potrafię się nad niczym skupić. Mam niedowagę... i nie mogę nic zrobić... Czuję się fatalnie kiedy wszyscy wokół twierdzą, że wyglądam jak dzieciak i że nigdy nie widzieli tak szczupłej i do tego tak niskiej osoby...Nie wiem co mi jest, każdy twierdzi, że coś musi być nie tak. Miałam również gastroskopie, która nic nie wykazała, a także sprawdzano mi czy czasem nie mam helicobakterii - nie mam. Wpadam w paranoję !...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes do lekarza..
na forum specjalistow nie ma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lusiak1970



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie idź do lekarza. I zapewne powinnaś starać się walczyć z niedowagą, bo prawdopodobnie może ona mieć coś wspólnego z objawami. Ale koniecznie wpierw do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group