Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niedotlenienie czy to jest powód...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diva



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 9:52 am    Temat postu: niedotlenienie czy to jest powód... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ktorzy tutaj zajrzeli.
na początek przeproszę jesli moj temat jest w nieodpowiednim miejscu ,ale przejrzalam forum i nie bardzo wiem gdzie moglabym to pytanie zadac.
przechodzac do rzeczy: od jakiegos czasu ,wraz z męzem /po smierci jego obojga rodziców/ jestesmy opiekunami jego siostry 33l. ktora urodzila sie z niedotlenieniem. przeczytalam wszystkie dokumenty medyczne jakie znalazlam na jej temat i wydaje mi sie, ze wiem czego sie po niej spodziewac, a czego oczekiwac nie moge.W z pomoca rodziców ma skonczoną zawodowkę ale jej zaradnosc jest na poziomie dziecka 10-12letniego.ale mam problem z ktorym nie wiem jak mam sobie radzic - otoz W.notorycznie klamie,niemal na kazdy temat. nigdy nie odpowie zgodnie z prawda tylko zawsze cos zmysli.czy takie zachowanie jest skutkiem niedotlenienia czy jest to zwykla cecha charakteru ktorej niepowinnismy tolerowac i probowac ją tego oduczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Diva



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wow,co za pomocne forum,normalnie az...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uhbnji



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym na takich forach nie polegał lepiej iść do lekarza.



usuwam.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renii



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 2:58 pm    Temat postu: niedotlenienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedotlenienie może mieć powazne skutki; problemy z koncentracją, pamięcią, kojarzeniem faktów, a także objawy choroby psychicznej. Jednak w pani przypadku nie radziłabym się osób postronnych tylko udała do specjalisty-neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group