Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedomknięty zwieracz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ToP-SeCreT
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:41 pm    Temat postu: Niedomknięty zwieracz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze powiedzcie mi co mam zrobic do kogo sie zglosic skoro mam zle domkniete miesnie zwieracza?! Nie wiem co robic a do lekarza jakos mi sie nie usmiecha isc, sa jakies domowe sposoby nie wiem moze lekarstwa ziola itd Z tym nie da sie kurcze zyc Wink
DZ gory dziekuje za pomoc
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedynym sposobem jest wizyta u lekarza!!!Musisz się przemóc i jak najszybciej do niego udać.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym jednak radził iść do lekarza Wink najlepiej pierwszego kontaktu a w zależności od tego co on stwierdzi to może skierować do poktologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group