Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedokrwienie palców?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PawelB90



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krasnystaw
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 9:19 am    Temat postu: Niedokrwienie palców? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Zarejestrowałem się na tym forum aby zaciągnąć waszej porady;)

Wczoraj podnosiłem betonową płytę z której wystawały tylko dwa cienkie druty w kształcie oczka. Można było włożyć tam tylko dwa palce. Po całej operacji podnoszenia efekt był taki, że miałem dziwne uczucie w palcach środkowych. Były takie dziwne jak ich dotykałem, takie jakby "zdrętwiałe". Podczas podnoszenia efekt był za pewne taki jak np. zaciśnięcie gumki recepturki na palcu. Wydaje mi sie że to niedokrwienie. Macie może jakieś sugestie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja mama raz tak miała po siatach z supermarketu. takie dziwne uczucie mrowienia. prawdopodobnie wynik ucisku nerwu, ale oczywiście przyczyn może być wiele. moją mamę przez ok. 2 tygodnie trzymało, więc długo. smaruj maścią przeciwzapalną a jak nie przejdzie po jakimś czasie to udaj się do lekarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group