Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedoczynność tarczycy a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a idzie jakos rozpoznac cykle bezowulacyjne ? bo ja cykle mam 28 dniowe i zawsze 14 lub 16 dnia bolal mnie jajnik albo prawy albo lewy..
dam znać na pewno i oby się udało i wszystko bylo dobrze Smilea no i okres zawsze mialam tez normalny Wink tylko ostatnio spoznil mi sie tydzien i trwal tylko 3 dni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej tego nie rozpoznasz Smile ... owulacja powinna byc co m-c, nie zawsze poprzedzona jest mocnym kłuciem w jajnikach. to ze nie kłuje to nie znaczy ze nie ma komorki Razz napewno jest Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiem.. ja nie mam mocnego kłucia po prostu czuje to w srodku cyklu jednago miesiaca boli mnie z prawej a raz z lewej strony wiec to moze swiadczyc o owolacji czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj nie jest to takie łatwe niestety. Sama kobieta nigdy nie rozpozna czy dany cykl jest owulacyjny czy też nie. To sprawdzisz tylko przez usg w danym dniu cyklu. Można tylko przypuszczać ale i tak zazwyczaj to,że np. kuje nas jajnik nie jest gwarancja odbytej owulacji
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie sadziłam ze moge byc w ciązy ..dopiero gdy ponad tydzien chyba ogolnie pierwszy raz spoznil mi sie okres i do tego trwal 3 dni..pozniej dopiero dotarlo do mnie ze mam objawy ktore by swiadczyly o tym ..poranne mdlosci, moglabym ciagle spac, zyly na piersiach i obolale brodawki ..do tego ciagle chodze do wc..po tym zrobilam test i wyszedl pozytywny.. tak bardzo bym chciala miec ta dzidzie mimo tego ze jestem mlada dziewczyna to oddala bym za to wszystko co mam.. boje się teraz ze jednak nie jestem:( juz nie wiem co robic... niech ten czwartek szybko nadejdzie i bede miala juz wszystko jasne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teścik nie powinien sie mylić po takim czasie . Jeśli chcez byc pewna to idz na badanie krwi betahcg. Czwartek jednak już niebawem, wytrzymaj jeszcze
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3majcie kciuki i jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi Smile

Dodano po 1 godzinach 49 minutach:

mam jeszcze jedno pytanie..jak to jest z tą temperatura? bo ja przez caly dzien mimo ze nie jestem chora mam 37,5'C..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale temperatura ciała nie ma nic do rzeczy. Mierzymy w pochwie, odbycie lub ustach codziennie rano przed wstaniem z łóżka .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiem i mierzyłam dzisiaj rano i mialam 37,5'C to coś może oznaczać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tempka na podwyższonym poziomie + pozytywne testy ciazowe = ciaża. Tempreatura na wyższym powinna się utrzymac przez 3 miesiące ciąży a później zaczyna spadac ale to juz inny temat. Nie róbmy offiku Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group