Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechęć do życia, negatywne nastawienie.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
najmniejsza19



Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, że nikt nie może się dowiedzieć, mój chłopak słysząc o psychologu powiedział, że robię z siebie wariatkę. Nie chce, żeby ktokolwiek wiedział, bo szybko się rozniesie, a rodzice tez nie mogą wiedzieć. Dlatego poszukam sama i pojadę tam sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To niedobrze, że Twój chłopak ma takie podejście. Wie o tym,że to dla Ciebie duży problem? A rodzice? Dlaczego są przeciwko?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
najmniejsza19



Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie dziś jest taki dzień kiedy płacze bez powodu, jest mi przykro, zadręczam się. Rodzice nie wiedzą, a raczej myślą, że to po prostu przejdzie. Nigdy mi nie pomagali, od dziecka patrzyłam na tatę który wszystkim rzuca w domu i jak mama płakała, po czym sama się bałam, aż do teraz kiedy widzę to znowu i się trzęsę, boje się wszystkiego co muszę zrobić, bo jak będzie źle to On się zdenerwuje. Mój chłopak uważa, że wszystko wymyślam i wyolbrzymiam, mam 19 lat i śpię z mamą w pokoju powinnam się wstydzić, a jednak sama wariuje, czyli można byłoby pomyśleć, że ona widzi jakiś nieład w moim życiu, ale lepiej jest jej jak o tym nie mówi, ani nie przyznaje się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to moim zdaniem im szybciej pójdziesz do lekarza, tym lepiej dla Ciebie!
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
najmniejsza19



Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boje się jeszcze czegoś, a jak spotkam tam kogoś znajomego to co wtedy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U lekarza w poczekalni? No to na takiej samej zasadzie Ty się dowiesz,że on tam chodzi Wink Poza tym to żaden wstyd w dzisiejszych czasach, że się chodzi do psychiatry Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
najmniejsza19



Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję, mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę i wybiorę się tam w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group