Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niebezpieczne zachowania, wrażenie nieśmiertelności

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiapec



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: TUCHOLA
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 3:44 pm    Temat postu: Niebezpieczne zachowania, wrażenie nieśmiertelności Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

itam, mam wielki problem i to forum jest moją ostatnią nadzieją. Otóż, mój mąż od pięciu lat ma coroczne napady choroby, której nie mogę rozgryżć. choroba ta objawia się nagłą zmaną jego charakteru, robi się agresywny, zazdrosny, trwoni mnóstwo pieniędzy, nie wraca do domu na noc,pije, robi awantury w domu, nie je , nie śpi, ciągle go "nosi". W tym roku złapało go na początku stycznia, trzyma do dziś. Przez ten czas rozbił dwa samochody, twierdząc ,że jest nieśmiertelny. Wszyscy wkoło poznali, że coś mu jest ale ja nie mogę znależć wyjścia, żeby on się leczył. On sam myśli, że nic mu nie jest. Nawet z rozmowy z nim wynika,że coś mu jest, jego wypowiedzi są nierealne, nieskładniowe. Np. w zeszłym roku chcial jechać koniem z bryczką do Niemiec!!. Chcę mu pomóc ale nie wiem jak. Złozyłam wniosek o przymusowe leczenie, ale to trwa 2 lata. Myślę, że jeżeli nie znajdę dla niego pomocy to coś złego się stanie, albo on kogoś zabije, albo siebie, bo nie raz groził że się zabije. Chciałbym nadmienić ,że jego wujek ma podobne objawy, zdiagnozowano u niego psychozę, bierze leki. Jeszcze w zeszłym roku mąż był kierowcą ciężarówki, dziś nie ma nawet prawa jazdy, wszystko stracił. Proszę o pomoc, jak mu pomóc, żeby jak najszybciej poddać go leczeniu, zanim będzie za poźno.

temat zmieniłam.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno określić co to . zachowuje się trochę jak osoba ze schizofrenią, trochę jak osoba z chorobą afektywną dwubiegunową i trochę jak osoba z psychozą.
czy mąż ma momenty kiedy trudno mu się zmusić do działania, jest apatyczny i zmęczony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group