Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE ! pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleksandrahp



Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Węgorzewo
PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 9:47 pm    Temat postu: NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE ! pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień temu wzięłam tabletkę 72 h po stosunku , teraz mam krwawienie , nie wiem czy to jest poronienie , czy coś innego ? Okres mam mieć za 2 tygodnie ? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10729

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleksandrahp zapewne ma to zwiazek z przyjeciem tabletki. moze to poczatek okresu? moze tak byc ze dostaniesz go wczesniej..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłaś w ciąży, żeby mieć poronienie? Dwa dni po zapłodnieniu to raczej mało prawdopodobne, choć kto wie.

Możliwe właśnie, że dostałaś wcześniej okresu spowodowanego tabletką. Teraz uważaj, bo wiele objawów może być bardzo mylących przez wywołany stres. Proponuję Ci, udać się do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group