Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie wiem co robić

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara123



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 8:58 pm    Temat postu: Nie wiem co robić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam 18 lat i od jakiegoś czasu mam problemy z tarczycą. Podczas wdechu słyszę świst w krtani :/ , mam powięksozne wole , byłam u lekarza około 4 m-cy temu , miałam robioną morfologię i TSH - wszytsko było w normie , miałam jednak niedobór żelaza.
Przez 3 m-ce brałam jakiś lek , nie pamiętam nazwy ale na żelazo właśnie.
Ogólnie jestem ospała , szybko się męczę , mam migreny , bóle głowy , ciągłe duszności , ciężko się mi oddycha :/
Czy to może być anemia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara123 napisał:
Ogólnie jestem ospała , szybko się męczę , mam migreny , bóle głowy , ciągłe duszności , ciężko się mi oddycha :/
Czy to może być anemia?

może być.
idź do lekarza- niech zleci morfologię i ponowne badanie TSH T3 i T4. warto też zrobić USG tarczycy- czasem wyniki są prawidłowe a na USG widać co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
insomia



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie udaj się do lekarza. Jak poprzedni nie pomógł to szukaj innego lepszego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group