Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nie mam orgazmu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baska
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 2:17 pm    Temat postu: nie mam orgazmu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy cos ze mna nie tak?? prosze napiszcie mam chlopaka od roku i wspolzyje z nim od 6 miesiec i zadko sie zdaża że mam orgazm czy jestem chora?? napiszcie co jest
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko z Tobą w porządku i z chłopakiem również Very Happy Czasami po prostu inne sprawy zaprzątają nam głowę,przeżywamy stresy,czujemy napięcie.Rozluźnij się.Wiele kobiet ma kłopoty z orgazmem lub w ogóle go nie zna.Więc głowa do góry!!! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomyśl jak byś najbardziej chciała (może masz jakąś fantazje o której mogła byś powiedzieć chłopakowi - nie wszyscy naprzykład nawet współżyjąc dość długo nie mówią o swoich fantazjach Wink ), spróbujcie zrealizować tą fantazje Wink

Nie ograniczajcie sie czasem, miejsce dobrze żeby było takie aby nikt wam nie przeszkodził. (no chyba że to fantazja naprzykład o szybkim numerku w windzie Wink )

Często zdarza sie że nie ma orgazmu. Orgazm to połączenie doznań fizycznych jak i psychicznych. Uczeni doszli do wniosku że psychiczne bodzce są o wiele mocniejsze od fizycznych. Nie ma człowiek jakdna który by tak potrafił. Organizm ludzki ma takie możliwości ale nigdy ich nie jest w stanie wykorzystać.

Prubując pobudzić umysł, zmysły, fantazje, marzenia. Doznania są w tedy większe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group