Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie jestem sobą

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anika1993



Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 5:18 pm    Temat postu: Nie jestem sobą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od kilku tygodni nie jestem sobą. Być może są tutaj osoby, które cierpią na ten sam problem i mogłyby się podzielić hym.. wskazówkami, co dalej robić i co o tym wszystkim myśleć. Nigdy na nic specjalnie nie chorowałam, a od niedawna czuję się jakbym była ciągle pijana, mam problem z utrzymaniem równowagi, z koordynacją. Patrzę się na coś i nie umiem ocenić jaki to ma kształt, czy coś jest gorące czy zimne, słone albo słodkie, tak samo wszelkie zapachy, muszę bardzo się skupić, żeby określić jakie coś jest naprawdę, nie poznaję ludzi. Określenie "ciągle pijana" chyba najlepiej oddaje moją sytuację Sad W dodatku ciągle mi zimno, jestem senna... czy może to być objaw przemęczenia czy też jest to coś poważniejszego? Z góry dziękuję za rady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anika1993



Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 10:56 pm    Temat postu: re: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiem sama sobie, bo być może "jednak" ktoś ma taki problem. Okazało się, ze cierpię na anemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to wina hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm, myślałem o tym temacie, niestety nie miałem czasu napisać właśnie o tej Anemii.
Teraz nie pozostanie Ci nic innego jak tylko dbanie o siebie i odpowiednia dieta:P Na szczęście anemia to nic strasznego!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elao



Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeslo o mnie chodzi to bylam na czyms takim jak terapia indywidualna. czas leczy rany, dlatego czas i pomoc specjalisty mi naprawde pomogly Smile
jesli chcecie sie dowiedziec wiecej polecam link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Abern19



Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba zdiagnozowac, bo nie koniecznie musi byc to anemia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta145
Spamer


Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z takimi sprawami najlepiej prosto do lekarza bo groźnie to wyglądało, dobrze że okazało się inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grubyrysiek5



Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że to może być sprawa hormonów. Udaj się do lekarza !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mozna diagnozować się poprzez forum, wszyscy z nas sa inni nie mozna tego porównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej iść do lekarza i niech wyśle na badania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group