Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nie branioie tabletek antykoncepcyjnych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angeldeejay



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 6:06 pm    Temat postu: nie branioie tabletek antykoncepcyjnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałam regularnie tabletki, jednak od ok miesiaca przestałam brać najpierw zapomniałam potem urodziła sie we mnie chęć zajścia w ciąże, czy przez ten miesiac jak nie brałam tabletek mogłam zajść w ciaze? mam obrzmialy brzuch, jestem rozdrazniona, senna, i pare innych objawów, czy test teraz juz powinien wykazac czy jestem czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po odstawieniu chyba tak szybko nie zajdzie sie w ciaze ( przynajmniej w ciagu miesiaca),zalezy jeszcze jak długo brałas tabletki...
nie jestem pewna ale mysle ze to za wczesnie- chociaz moge sie mylic Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uwazam,ze istnieje mozliwosc zajscia w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek i to nawet spora,a w dodatku jest wieksze prawdopodobienstwo na ciaze mnoga,ale oczywiscie nie musi tak byc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łupsss to ja przepraszam-ale pisałam ze moge sie mylic Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak aga ma racje Smile istnieje mozliwosc zajscia w ciaze odrazu po odstawieniu tabletek i moga to byc ciaze mnogie ale czasami bywa tak ze nie mozna zajsc w ciaze rozne sa przypadki... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszytko to zależy od hormonów!! jeżeli chcesz zajść w ciąże a brałaś tabletki powinnaś byc pod stałą kontrolą ginekologa, który powinien kontrolować regularnie poziom twoich hormonów. Bardzo często jest tak że :płodność: po odstawieniu pigułek wraca dopiero po paru miesiącach. Ale regóły nie ma.

A co do ciąży mnogiej, no cóż. Tabletki tylko teoretycznie zwiększają szanse na takowe ale po długotrwałym braniu tabletek o rególarnych porach nie ma możliwości zajścia w ciążę przez pierwszy miesiąc.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group