Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NF2... tj nerwiakowłokniakowatość typu 2.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
despero80



Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 1:57 pm    Temat postu: NF2... tj nerwiakowłokniakowatość typu 2. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.. jak w temacie..czy ktoś z Was choruje lub miał kontakt z chorymi na tą chorobę genetyczną.. stety niestety jestem wybrańcem tej choroby z mnogimi guzami w głowie..opis jest w dziale neurologia.. interesują mnie badania genetyczne związane z tą chorobą..wiem o poradni w Szczecinie i Olsztynie prowadzone przez prof. Lubińskiego.. czekam na info..pozdrawiam..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asia1981



Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja również walczę z tą rzadką i ciężką chorobą - napisałam już na ten temat w dziale neurologia. Tutaj chciałabym napisać na temat badań genetycznych. Miałam takie wykonane dwa razy: 1. W Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu (w 2011 roku koszt 620zł) - to jedyna pracownia w Polsce przeprowadzająca badania w kierunku NF2. 2. W Bratysławie (2012r. - koszt ok 1,500 Euro). Do każdej z pracowni wysyłałam próbkę z wyizolowanym DNA. Jeśli chodzi o badania poza Polską można złożyć wniosek do NFZ z prośbą o pokrycie kosztów badań. W sprawach genetycznych jestem prowadzona przez profesora St. Zajączka - profesor posiada dużą wiedzę na temat tej choroby, pokierował mną w kwestii badań genetycznych i pomógł znaleźć właściwe pracownie. Pozdrawiam i zapraszam www.asiaoptymistka.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group