Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Neurologia(rezonans magnetyczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damianrzepka1



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 9:22 pm    Temat postu: Neurologia(rezonans magnetyczny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badnie Mr kręgosupa lędzwiowo-krzyżowego wykonane w sekwencjach T1iT2-zależnych..

Stan po stabilizacji miedzywyrostkowej na poziomie zwężonej niregularnej szpary m-k L3-L4.
Zniekształcenie blaszek granicznych trzonow kregowych przez guzki Schmorla, najwieksze na poziomach L3-L4-L5.
Tendencja do przodozmyku trzonu kręgowego L5 z niewielka centralną protruzja krążka m-k L5/S1 niepowodującą ucisku struktur wewnątrzkanałowych.
Mała centralna dokanałowa protruzja krążka m-k L3/L4 z odkształceniem więzadła podłużnegotylnego,bezkompresji korzeniowej.
Poza tym kanał kręgowy wolny bez istotnej stenozy.
Stożek rdzeniowy nieuciśniety o prawidłowej ntensywności sygnału.
Co można z tym jeszcze zrobić aby ból minąl chciałem również zaznaczyć że mi lewa delikatnie noga drętwieje. Jestem od zabiegu 3 miesiące i nadal czuje ból.Proszę o radę co można z tym zrobić.Od zabiegu byłem już na kilkach rehabilitacji i czuje że zadnej poprawy nie ma.Również żadne leki nie pomagają.Chciałem zaznaczyć że mam 35 lat. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group