Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nerwy a dzieci

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 12:34 am    Temat postu: nerwy a dzieci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Stałam się nerwowa i strasznie znerwicowana przez...... moje osobiste dzieci. Żyję w ciągłym "jazgocie". Cały dzień sama z dziecmi w domu. Może macie jakieś sposoby - metody -środki na obnizenie napięć nerwowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedyne co mi przychodzi do głowy to środki reklamowane w telewizji: Walerin Mite, Waleriana, Calms, Deprim itd.
jeśli jednak stosujesz antykoncepcję doustną skonsultuj się przed zastosowaniem ze swoim ginekologiem.
dlatego, że większość tych preparatów zawiera dziurawiec który może obniżać skuteczność terapii hormonalnej.
lub zapytaj o to w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 1:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem faktycznie może być w dziurawcu. Do gina teraz nie podejdę, szybciej chyba do apteki spytać aptekarkę. Pozatym nie mogę być po nich otumaniona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małgosia3 leki ziołowe raczej nie otumaniają. choć w sumie nie wiadomo jak na Ciebie zadziałają.
w aptece powinni udzielić Ci potrzebnych informacji. powiedz tylko czego szukasz i czy wybrany środek nie obniży ochrony antykoncepcyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 2:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam dzisiaj w aptece i po konsultacji z panią aptekarką kupiłam RELAMAX B6. Ponoć nie uzależnia, jest ziołowym suplementem diety. Zawiera tylko melisę, magnez i wit b6. Działa wyciszająco i pomaga na bezsenność - a i ta mnie ostatnio ogarnia - tak jak dzisiaj. Czy ktoś z was zażywałm relamax i moze coś więcej powiedzieć? Sprawdza sie i po jakim czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małgosia3
ziołowe i witaminowe preparaty nie uzależniająSmile
faktycznie- magnez pomaga nie tylko na skurcze mięśni ale i na zszarpane nerwy Smile witamina b6 wspomaga wchłanianie magnezu Smile no i nie tylko oczywiście Very Happy
melisa- podobno pomaga Smile jak na mnie nie działa w ogóle Smile
choć jak byłam młodsza (tzn w podstawówce) to działała Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spange



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zażywałam relamax b6. U mnie działał. Brałam go przed pracą. Najważniejsze, że nie wpływa negatywnie na koncentrację, bo nie zawiera chmielu. Możesz normalnie pracować i prowadzić samochód. I mieć w nosie idiotycznego szefa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nie oszołamia. Kiedyś, kiedyś wzięłam jakieś proszki uspokajające, też ziołowe i śmiałam się sama do siebie ze wszystkiego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria69



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 10:40 am    Temat postu: a moze spróbuj herbatki z melisą? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to takie delikatne, a powinno dzialac.
Mam teraz klopot z dzieckiem, ale zdrowotny, dluga historia, w kazdym razie nie mam na wiele wpłuwu, ale sie w pewnym momencie tak denerwowalam, ze zaczelam miec klopoty ze snem. I wyobraż sobie zwykła melisa mnie ratuje. nie spodziewaj sie od razu efektu, ale po jakim s tygodniu i trzeba kilka takich herbtek w ciagu dnia wypic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spange



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daria juz pisałam Ci nie nawadniaj się tak tymi ziołmi:) Naprawde lepiej połknąć tabletkę tym bardziej , że oprócz melisy zawiera jeszcze magnez, który równiez wycisza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group