Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nerwica?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart88



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 3:46 pm    Temat postu: nerwica? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam

przyznam na poczatku ze nie czytalem watkow ktore byly tu opisane. moze ktos sie wypowie w mojej sprawie. mam 22 lata. od pewnego czasu czulem taki dziwny bol ( czy to bol?) w klatce piersiowej, troszke z lewej strony. bagatelizowalem to. z czasem zaczalem czuc w trakcie tych boli ze nie moge sie tak jakby naoddychac, dusznosci. duzo sportu uprawiam, myslalem ze przemeczony jestem itp. nie bylem u lekarza oczywiscie... poszedlem, gdy zaczely sie u mnie problemy z zoladkiem. stwierdzil "grype jelitowa". i wlasnie tu sie zaczyna problem. czy to grypa jelitowa czy jednak nerwica? gdy zaczalem czytac o nerwicy dopiero wtedy zaczalem laczyc wszystko w calosc jak ukladanke. zimne dlonie, nadmierne pocenie, puls czulem w szyji. jakby tego bylo malo wczoraj wieczorem czulem straszne lek i ucisk w klatce, czulem za zaraz bedzie koniec. takiego strachu nie czulem nigdy, jestem osoba malo bojazliwa jednak wczorajszy wieczor zapamietam do konca zycia. czy to moze byc nerwica czy jestem przewrazliwiony? prosze o odpowiedz i przepraszam za interpunkcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bart88 - z tym bólem w klatce piersiowej udaj się do lekarza, ludziom zawsze się ten ból kojarzy z sercem, problemami związanymi z tym narządem, niewielkie bóle w tej okolicy mogą byc powodem niepokoju i strachu o życie .. ale musisz wiedziec, że bólem w klatce piersiowej objawiają się choroby również innych narządów .. jesteś za młody na zawał serca czy tego typu dolegliwości, a zawał serca objawia się uczuciem lęku, niepokoju, zimnymi potami i lękiem przed czymś czego się nie jest pewnym do końca .. takie bóle mogą byc objawem chorób serca, zapalenia osierdzia, chorób naczyniowych, zapalenia tchawicy czy oskrzeli .. można tu gdybac i gdybac, a Ty wybierz się do lekarza .. moim zdaniem jesteś przewrażliwiony troszkę, ale porozmawiaj o tym wszystkim ze swoim lekarzem, on na pewno Ci pomoże.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bart88
nie wiem czy to nerwica. lekarz też tego nie będzie tak od razu wiedział a tym bardziej internet.
najpierw udaj się do lekarza - Twoje bóle mogą być związane z różnego rodzaju zapaleniami mięśni/ przyczepów do żeber.
zimne dłonie mogą być oznaką problemów z krążeniem lub ciśnieniem.
bóle w klatce piersiowej mogą być wywołane różnymi czynnikami- od chorób serca począwszy do chorób płuc .
idź do lekarza. poproś o skierowanie na pełną morfologię (łącznie z OB i/lub CRP) oraz na ekg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group