Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwica

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
dobrze, że idziesz do ogólnego. rzeczywiście - poproś o skierowanie na podstawowe badania Smile i daj znać co powiedział lekarz Smile
co do psychiatry w Wawie- jedna moja koleżanka chodziła do bardzo fajnej, kompetentnej lekarki - ale minusem jest to, że kobieta brała 150 zł za wizytę. czyli jak znam życie studenta Mr. Green to grubo ponad możliwości Wink
mam jeszcze koleżankę która leczyła się u psychiatry na NFZ - już do niej napisałam i teraz czekam na odpowiedź Smile

trzymaj się ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz1988



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy nerwica jest wyleczalna, bo mnie to juz dobija. Nie moge normalnie funkcjonowac i cieszyc sie zyciem. Sad
Najgorsze sa tiki nerwowe i niemoznosc skupienia sie na jednej rzeczy.
Gosiu czekam na odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łukasz...Student medycyny i takich podstawowych informacji nie wie??

Oczywiście że tak...Tylko musisz współpracować z lekarzem i psychologiem...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz1988



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Teraz zbytnio nie mam czasu na jakiekolwiek leczenie bo mam sesje na glowie Sad
Nawet nie wiecie jak ciezko zebrac sie do nauki i cokolwiek ogarnac w takim stanie Sad
Naprawde nie wiem co mam robic, bo juz nie moge zyc w tym piepszonym stanie.
Nie moge usiedziec na miejscu z nerwow, mam jakies tiki, nie moge sie na niczym skupic, nie moge sie niczym normalnie cieszyc. Sad Prosze o pomoc kazdego kto wie cos na temat tej "choroby"
Dziekuje z gory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A do podręcznika zajrzeć nie można?Do biblioteki pójść jak w domu nie masz?

Przede wszystkim trzeba cie zdiagnozować....Przez internet nikt tego nie zrobi...No kto jak kto, ale jako student medycyny powinieneś to wiedzieć...

Co do czasu...Sesja sesją, ale na uczelni masz lekarzy...Co za problem pójść w trakcie zajęć klinicznych do któregoś?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łukasz1988 napisał:
Czy nerwica jest wyleczalna

no pewnie, że tak ! ale warunkiem jest współpraca z lekarzem i psychologiem.

Łukasz1988 napisał:
Teraz zbytnio nie mam czasu na jakiekolwiek leczenie bo mam sesje na glowie


Łukasz1988 napisał:
Nawet nie wiecie jak ciezko zebrac sie do nauki i cokolwiek ogarnac w takim stanie

bez leczenia Twój stan prawdopodobnie się nie poprawi.
PS. ja wiem jak to jest. dlatego też wiem jak ważne jest leczenie i terapia.

Łukasz1988 napisał:
Naprawde nie wiem co mam robic,

idź do lekarza. zadzwoń pod podane wcześniej przeze mnie adresy.
odbierz też moje PW, tam jest namiar na polecaną psychiatrę.

Łukasz1988 napisał:
Prosze o pomoc kazdego kto wie cos na temat tej "choroby"

ja wiem jedno- trzeba się leczyć. innej rady nie mam. innego wyjścia nie widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łukaszu ja też mam nerwicę nie jesteś sam, tylko ja mam przełykowo-żołądkową związaną z lękiem przed ciążą, objawia się to u mnie ciągłym ściskiem w gardle, uczuciem ze mam coś w gardle czego nie mogę połknąc, nudności i bóle żołądka, poszłam z tym do lekarza rodzinnego i dostałam leki uspokajające, na razie jeszcze nie zaczęłam ich brać bo nie mam pieniędzy na wykup recepty ale zacznę jak tylko będę mogła, idź do zwykłego lekarza, on też może pomóc, masz inny rodzaj nerwicy niż ja ale to wszystko da się wyleczyć, niestety leczenie u psychiatrów jest bardzo drogie, mało kogo w naszym wieku na to stać a ja mam jeszcze taką sytuację że nie mogę powiedziec rodzicom o swojej chorobie bo jeszcze by mi się za to oberwało że ich głupotami stresuję, także musze sobie radzić sama, damy radę, trzymam za Ciebie kciuki, pisz co tam u Ciebie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łukasz???????????????????????????????????????
gdzie jestes??
rozumiem, że sesja już coraz bliżej, ale mogłbyś odebrać pw i napisać co z tego wyszło. czy zadzwoniłeś i umówiłeś się do lekarza
napisz jak się czujesz i co zadecydowałeś
i czy byłeś u lekakrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz1988



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Cie Gosiu ze tak długo nie odpisywałem. Dziekuje Ci za namiary, zadzwonie tam napewno tylko musze znalezc chociaz chwile czasu bo wierz mi teraz mam sesje i naprawde marze o jej koncu Sad
Narazie bylem u ogolnego, zrobilem podstawowe badania, zamierzam jeszcze isc do neurologa bo chce wyeliminowac jakies zmiany w mozgu, guzy itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz1988



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podajcie mi namiary na jakiegos dobrego i sprawdzonego psychiatre w Warszawie lub w Radomiu ktory moze mi pomoc i nie zedrze ze mnie duzo kasy bo jej poprostu nie mam. Jezeli da jakos rade przez NFZ to swietnie a jezeli nie to postaram sie znalezc kase. Tylko prosze was o pomoc. Nie znam nikogo kto ma podobny problem a sam nie chce szukac psychiatry w ciemno. dziekuje z gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group