Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwica nerasteniczna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awcia85



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sochaczew
PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 6:30 pm    Temat postu: Nerwica nerasteniczna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam że występuje u mnie ten rodzaj nerwicy. mam problemy z oddychaniem, klucie w klatce piersiowej, zawroty i bule glowy. Najgorsze jednak jest to że jestem bardzo pobudzona ruchowo , potrafie rzucać przedmiotami, blużnic i wyzywać ludzi, niektorym nawet wbijam swoje paznokcie. Niemoge sie wtedy opanować boje sie że zrobie kiedyś komuś lub sobie krzywde. Jak już się wyładuje to się uspakajam jest mi wtedy glupio za moje zachowanie i stasznie się wstydze. Są też momenty kiedy nic mi się niechce ciągle ziewm i niemoge sie wyspać. Mam wrażenie jakbym się bala( w srodku się trzęse). Niewiem co mi jest może mam chory móżdzek? Niewiem gdzie szukać pomocy bralam różne leki od Lekarzy ale gucio bez reakcji. POMOCY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotecka_psotecka



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znam takiej nerwicy natomiast występuje nerwica neurastyczna.
Nie ma co podejrzewać lepiej wybrać się do psychologa. On powie co dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem masz objawy typowe dla nerwicy radziła bym udać sie do psychiatry i zacząć leczenie...pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group