Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwica lękowa i czas po porodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smarkaty



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 9:49 pm    Temat postu: Nerwica lękowa i czas po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam nerwicę lękową i w związku z tym jestem zainteresowana szpitalami, które oferują po porodzie nieograniczone odwiedziny (boję sie, że dopadnie mnie wtedy jakiś lęk/depresja, a na to pomaga mi tylko obecność męża). Czytałam na razie o jednym, oczywiście sala pojedyncza z nieograniczonymi odwiedzinami była płatna. Moje pytanie jest takie: Czy ktoś zna szpital w Warszawie, w którym oferują 24godzinne odwiedziny (nawet płatne)? i drugie: Czy mając zaświadczenie od psychiatry odnośnie mojej choroby i trwającej terapii mogę liczyć na coś takiego jak 24godzinne odwiedziny w każdym szpitalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, mam tę samą chorobę co Ty, ściślej mówiąc mam nerwicę lękowo - depresyjną. Wprawdzie nie jestem jeszcze w ciąży ale coraz częściej o tym myślę i dojrzewam do tego. Tylko właśnie boję się jak to będzie......Powiedz mi jak w ogóle znosisz ciążę, dopadają Cię ataki lęku, jak sobie radzisz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem w ciąży więc chyba nie ucieknęWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie nie stwierdxzono nerwicy

ale mam napady lęku

i jakieś czestoskurcze !

jak się denerwuje to jest okropni trzese sie i nie łapie oddechu jest hiperwentylacja

Boje się w tym stanie zajść w ciąże ale bardzo chce?
Co robić
Chodzę na terapie... Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group