Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nerwica, czy to to??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja30



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 2:25 pm    Temat postu: Nerwica !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam problem ze sobą od smierci kolezanki ma chyba doła zmarła w wieku 34 lat na zawał chorowała na serce i nadcisnienie tetnicze. Dodam ze jatez choruje na nadcisnienie .gdy sie dowiedziałam zaczeło sie podskoczylo mi cisnienie zaczeło mnie dusic w klatce i w gardle do tego niepokój totalny drzenie rak. normalnie obsesja mnie chyba toczy ze ja tez moge dostac zawału w piątek miałam robione ekg ktore wyszło dobrze czy to jest objaw nerwicy? do tego nie moge jesc,ciagnie mnie na wymioty i mam rozwolnienie tragedia ze mna !!! Crying or Very sad CZY KTOS SIE ZETKNAł Z TAKIM PRZYPADKIEM!!!


----edit by emilka----
temat został przyłączony do podobnego tematu: "nerwica, czy to to??"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mogą to być objawy nerwicy (na przykład lękowej). Radziłabym udać się do psychologa albo psychiatry. Oni naprawdę są w stanie pomóc. Wink Nie ma co żyć w ciągłym stresie, bo to na pewno zdrowiu serca nie sprzyja (sama mam z nim problemy, więc wiem co to znaczy ból w klatce piersiowej).
Jeżeli ekg wyszło dobrze, to powinno Cię trochę uspokoić. Czy miałaś moze robione echo serca?
Życzę zdrowia! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam nerwice. czy to normalne ze ciagle mam biegunki i wymioty od miesiaca??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group