Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwica czy niewładność prawej ręki ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid kowalczyk



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radzymin
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:51 pm    Temat postu: Nerwica czy niewładność prawej ręki ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 14 lat , pół roku temu złamałem ręke , ostatnio na wf lekko sie uderzyłem w tą ręke i mnie bolała. jednak gdy następnego dnia poszedłem sie wykąpać przeżyłem chwile grrozy .gdyż kompałem sie w gorącej wodzie przez jakieś 5 minut , nagle dotkneło mnie uczucie jakbym miał niewładną ręke . przestraszyłem się i wyszedłem z wody natychmiast,. mam te uczucie już od miesiąca. czuje jakby ta ręka była jakaś lekka, wieczorem kładąć sie spać mam wrażenie że to nie moja ręka leży obok . denerwuje mnie to mama mi wmawia że to nerwica ale wiem że nie moge tak żyć bo to jest męczące. prosze o pomoc z czym to może być związane bo jestem blisko załamania nerwowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może faktycznie za bardzo to przeżywasz? Dziwne masz objawy, by nie czuć, że to twoja ręka? Takie sytuacje zdarzają się po utracie kończyny i to w zupełnie odwrotnej sytuacji, ludzie wtedy czują rękę której nie ma...
Poproś mamę, żeby przeszła się z Tobą do lekarza:) Może on to odpowiednio zdiagnozuję i pozbędzie Cię obaw.

Albo gdy nie będziesz czuł ręki - uszczypnij sięRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid kowalczyk



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radzymin
PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wykluczam również udaru mózgu , podobne objawy. w lewej ręce czuje pełną moc power, a w lewej czuje siłe 5 latka, może ja nadyręzyłem jakoś bo zaraz po złamaniu ręki ćwiczyłem ostro na mięśnie bicepsu. czuje chłód wokół tej ręki. ;//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klaudiusz40
Spamer


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu miałem bardzo podobne objawy i też zastanawiałem się co jest powodem. Udałem się do [reklama] i okazało się, że powodem właśnie był stres i ogólne zdenerwowanie. W Twoim przypadku może być jednak inaczej, więc warto skorzystać z porady jakiegoś lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group