Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nerwica czy depresja?czy dam rade pojsc do lekarza?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota290309



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 2:09 pm    Temat postu: nerwica czy depresja?czy dam rade pojsc do lekarza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc nazywam sie Dorota
...nie wiem od czego zaczac nigdy nie pisalam do obcych ludzi na takim forum ale latwiej mi bedzie o tym napisac
Wszystko zaczelo sie w grudniu mialam jeszcze 17lat.Zaczelo mi sie robic slabo,caly czas mialam wrazenie ze musze skorzystac z lazienki, ,serce strasznie mi bilo szczegolnie w nerwowych sutuacjach.Z poczatku bylam pewna ze mam problemy z pecherzem albo cos w tym rodzaju...bylam u lekarza zrobilam wszystkie mozliwe badanie ale one byly idealne.Zaczelam tracic wszystkich znajomych,czas mijal a ja coraz rzedziej wychodzilam z domu(potrafilam 3 miesiace nie wychodzic z domu)zaczelam miec mysli samobojcze kiedy rano otwieralam oczy mialam dola cale dnie przelezalam w lozku raz placzac a raz ze zdenerwowaniem na sama siebie i caly swiat.Juz 2 razy probowalam sie zabic ale to chyba jakies zrzadzenie losu ze mi sie nie udalo.
Obecnie mam 20lat jak wyjde z domu raz w tyg to jest dobrze,mam silne napady lekowe dlatego nie jezdze zadna komunikacja miejska ja poprostu boje sie ludzi i boje sie wyjsc z domu.Nie mam sparcia w mamie ona uwaza ze sobie wmawiam chorobe,ale mowie SZCZERZE dala bym wszystko zeby bylo tak jak kiedys...nadal mam mysli samobojcze ale jedno w moim zyciu sie zmienilo teraz mam dla kogo zyc urodzilam coreczke niedawno teraz wiem ze to dla niej musze walczyc...Dotej pory nie bylam u lekarza ale to musi sie zmienic.Ale czy dam rade?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dorota290309
Szkoda,że już dawno nie pomyślałaś,że należy zasięgnąć porady psychiatry.Może dziś nie była byś na forum i nie było by tego problemu.Nie jesteś jedyna z takim problemem,z tym,że Ty Jesteś na początku drogi a inni już mają z górki.Nawet na tym forum są dziewczyny z takimi problemami i jakoś sobie radzą i też wspierają się nawzajem.Powinnaś z nimi porozmawiać,oczywiście też udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego(nie ma potrzeby skierowania).Czym prędzej rozpoczniesz leczenie,tym szybciej wyjdziesz z tego.Wszystko zależy od Ciebie i Tylko od Ciebie.Więc śmiało do lekarza i na rozmowy z dziewczynami na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dorota290309
jeśli potrzebujesz namiaru na sprawdzonego lekarza z Twojej miejscowości/ województwa to daj znać. być może będę mogła pomóc Smile
bo to, że potrzebujesz pomocy specjalisty jest jasne, przynajmniej dla mnie.
nie wmawiasz sobie choroby ale z depresji ciężko wyjść- zwłaszcza jeśli jest się samemu z problemem.
nieleczona depresja będzie się stale nasilać i może doprowadzić do kolejnego targnięcia się na życie.
jesteś potrzebna córeczce, ale nie tylko jej.
jesteś ważna.
tę chorobę można leczyć.
ściskam
Gosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorota290309



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mozesz to daj jakies namiary...z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dorota290309
jak tylko dostanę odpowiedź od koleżanki to prześlę Ci je na pw Smile
a jeszcze mam pytanie- czy jest możliwość byś dojechała do innego miasta? np Gdańska czy Słupska? bo w tych miastach mam dwie sprawdzone lekarki. i czy może to być wizyta prywatna czy raczej na kasę chorych? to dość istotne bo muszę wiedzieć kogo szukać Smile

jak się dziś czujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorota290309



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mam pojechac do centrum gdyni to nie daje rady wiem o innym miescie raczej nie ma mowy;(
a czuje sie dobrze siedze z corcia w domu potem mam w planach wyjscie na spacer ...mam nadzieje ze mi sie uda wytrzymac jek najdluzej bo nie chce zeby moja mala cierpiala przez moja chorobe...
A jak Ty sie czujesz?Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysia_G



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Dorotko!
Jak najszybciej do pani dr....a potem poszukaj dobrego psychologa.....psychoterapia jest bardzo potrzebna zeby pokonac chorobe!
Pozdrawiam milutko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorota290309



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:04 pm    Temat postu: Nr do psychologa kto ma niech pisze;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZESC
Potrzebuje nr do dobrego psychologa w Gdyni.
Licze na Wasza pomoc;)
Pozdrawiam

przyłączyłam do poprzedniego Twojego tematu.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytałam. niestety w Gdyni nie mam żadnego sprawdzonego psychologa.
mam jedynie w Gdańsku.
jeśli Cię interesuje to mogę zdobyć namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny Smile
mam takie pytanie: czy wmawianie sobie jakiś chorób lub ciąży może wywołac objawy i nerwice ?

z góry dzięki za odpowiedź Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group