Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nefrolog Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 10:49 am    Temat postu: Nefrolog Warszawa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktos moze dać namiary na dobrego nefrologa?

Może być prywatnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 12:37 pm    Temat postu: Re: Nefrolog Warszawa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Czy ktos moze dać namiary na dobrego nefrologa?

Może być prywatnie/


Mogę CI polecić jedynie prywatnie, zapisanie się do centrum medycznego Balumed. Nie wiem co się stało ale kolejki do lekarzy specjalistów w porównaniu do tego co było rok temu są bardzo długie Trzeba czekać prawie dwa razy dłużej oraz dotyczy to równiez pediatrii.
http://balumed.pl/specjalizacje/nefrolog-dzieciecy/

Chodziłam tam z córką. Spotkałam sie z bardzo dobrym podejściem i co najważniejsze zaoferowane leczenie bardzo pomogło.


Ostatnio zmieniony przez Priscilla dnia Pią Maj 31, 2019 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co się dzieje? ja miałam kamicę moczową i zabieg miałam robiony w szpitalu mazovia na Ursynowie, często właśnie jest problem urologiczny a szuka się specjalisty od nerek od razu. Dr Szopiński mnie prowadził, bardzo dobry specjalista. A kamicę w Wawie w Mazovii leczą najlepiej, koleżanka z Radomia do nich jeździ. Mają nowoczesne metody leczenia endoskopowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group