Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nawracający ból gardła, osłabienie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka94



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 7:46 pm    Temat postu: Nawracający ból gardła, osłabienie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, piszę ponieważ martwię się moim ciągłym bólem gardła...
Od paru miesięcy cierpię na bóle gardła, osłabienie, zmęczenie, bóle głowy...
Wszystko zaczęło się około sierpnia tego roku... Byłam chora na początku sierpnia lekarka powiedziała że to angina i przepisała mi antybiotyk.. Po paru tygodniach znowu to samo ból gardła osłabienie, lekka gorączka... i tak to teraz... Tydzień temu byłam u lekarki z tymi samymi objawami znowu stwierzona angina i przepisanie antybiotyku Taromentin. Tydzień biorę antybiotyk ból gardła ustał ale wieczorem znowu wszystko mnie bolało i dzisiaj okropnie boli gardło i czuję się osłabiona... Mam ostatnią tabletkę antybiotyku a znowu choroba atakuje.. Leczyłam się, leżałam w domu według zaleceń... Czy powodem może być przerost migdałków, albo choroba zębów? Proszę o odpowiedz... Dodam że mam 18 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doradcadm



Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodem nawracającego lub przewlekłego bólu gardła może być zarówno ponowna infekcja, jak i inne schorzenia- infekcje nosogardła np. zapalenie zatok (jako powód nieleczonych zębów), przerost migdałków itp. Należy pamiętać, że wszystkie te struktury są leżą bardzo blisko siebie i są ze sobą połączone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group