Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naturalne preparaty - skutecznie pomagają

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jalu62



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:23 am    Temat postu: Naturalne preparaty - skutecznie pomagają Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idea Ciekaw jestem Waszej opini na ten temat, gdyż moje dotychczasowe doświadczenia wskazują iż należy podzielić dostępne środki na dwie grupy.
Pierwsza to te o ,,wątpliwym" działaniu - zrobione i sprzedawane dla zysku przez różnej maści domorosłych znachorów i
Druga to sprawdzone w praktyce i skuteczne, mające często potwierdzenie nie tylko w teoriach naukowych ale również w doświadzceniach klinicznych, niczym nie ustępujące farmakologicznym odpowiednikom.
Może warto pokusić się o rzetelne informacje - i wykazy tego co wartościowe - w utrzymaniu zdrowia a przede wszystkim w leczeniu, co Wy na to ?
Czy to forum jest dobrym miejscem do wymiany takich informacji ???
Ja jestem zdeklarowanym promotorem tego co może innym służyć - jest bezpieczne, skuteczne i naturalne.pozdrawiam

_Edited By Gonzi_
Nie stosuj ciągłego pogrubienia czcionki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:44 pm    Temat postu: bo wybanują Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z podawaniem nazw, firm, preparatów radził bym ostrożnie bo mogą wybanować cały wątek.
........................................
Z powodu posadzenia o reklamę. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ) To jest Forum Medyczne co nalezy podkreślić.
b ) W regulaminie zakazane jest używanie reklam ( strony www, polecane artykuły )- tyczy to się równiez podpisów usera.

Koniec kropka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group