Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nastrój przed menstuacja - PMS?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 2:22 pm    Temat postu: Nastrój przed menstuacja - PMS? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pocztaku chcialabym napisac,ze nie bylam pewna w jakim dziale napisac post(dolegliwosc intymne czy zdrowie psychiczne).Jesli wybralam zle prosze o przeniesienie...Smile

Sprawa ma sie następująco:

Jesl mi niezmiernie smutno! Moze powiecie,ze to banalne. Moze i tak gdyby nie fakt, ze nie mam czym sie martwic. Jestem przeszczesliwa, zakochana ze wzajemnoscia 20letnia dziewczyna. Wszystko uklada sie lepiej niz super. No moze male stresy na uczelni ale to normalka...

Tak smutno robi mi sie na ok 1,5 tyg przed planowanym terminem rozpoczecia menstuacji. Po okresie przechodzi. Dlatego powiazalam z tym ten fakt. Dzieje sie tak co ok 2 miesiace (mam b.zrozniciwane miesiaczki-co 2 miesiace bardziej intensywne i bolesne-lekarz powiedzial, ze to nic niepokojacego).
Jestem z natury wesola osoba, z która można zazartowac, otrafie obrucic duzo rzeczy zart. A w tym czasie moj nastroj zmienia sie jak w kalejdoskopie....smieje sie a potem nagle plakac mi sie chce, wszytsko biore do siebie .... sama mnie to męczy! Bo jestem na prawde szczesliwa, a tu takie 'humory'. Nie potrafie tego kontrolowac. Mecze sie tak co 2 miesiac ok 2 tygodni. Nie da sie tak zyc!! Sad
Co sie ze mna dzieje? Jak to zminimalizowac!?
(dodam, ze nie biore zadnych hormonów, leków, nie biore tabletek antykoncepcyjnych)

Poradzcie, prosze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja wygląda podobnie. Bardzo bolące piersi, brzuch, głowa na ok. tydzien przed miesiączką + humorki.
Więc poradziłam się ginekologa - przpisał mi Mastodynon (cena ok. 40zł).
Jest on bez recepty.
Zaczynam brać. Zobaczymy co z tego wyniknie. Z tego co słyszałam, to dobry ratunek dla nas biednych kobietek Smile

Ten lek zwalcza objawy oraz przyczyny PMS, m.in. bóle głowy, piersi, brzucha, wzdęcia, normalizuje krwawienia.

Coś dla Ciebie. Ja zaczęłam brać. Możesz spróbować. To lek roślinny.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele kobiet przed miesiaczka ma takie objawy Smile ja tez.... czasami sa nie do zniesienia... mnie bola piersi, brzuch i czasami bywa tak ze wybuchne niekontrolowanym placzem... roznie sie to nasila niestety Confused
zgadzam sie z Yalissea Smile bardzo czesto ginekolodzy przepisuja ten lek... zastanawiam sie nawet czy sama nie zaczne go brac.. musze pogadac o tym z moim lekarzem Smile wiec przejdz sie do gina i powiedz co i jak... na pewno zaradzi:) mi osobiscie pomaga meliska jak chcesz to wyprobuj...Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniak238
Gość









PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

----edit by drapaka------
Treśc postu skasowana. To nie jest miejsce na reklamy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group