Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małe szanse, ale są. zależy też od tego, jak długie masz cykle i czy sa regularne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia922



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nie regularnie miesiączki i mam długie np po 8 dni ... i strasznie się boje czy mogłam zajść w ciąże , gdy On ze mnie wyszedł ... i jak miałam plamienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wylicz tutaj sobie dni płodne
http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
zobacz czy było ryzyko w ogóle
na pewno na plus działa to, że nie było wytrysku w Tobie, ale jeżeli wytrysk nastąpił bardzo szybko po wyjęciu penisa, to ryzyko jest
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że już po pierwszym wytrysku kobieta może zajść w ciąże?? Miałem już 2 razy taką sytuację i dziewczyna nie zaszła w ciąże. Niestety teraz mam 3 raz i się zaczynam martwić. Czekam na szybką odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi...Jak jest wytrysk w środku, bez prezerwatywy, to są szansę na ciążę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moze jezelimiala plodne dni... przeciez pierwszy, drugi czy dziesiaty wytrysk zawiera plemniki i dojsc do zaplodnienia moze jak najbardziej... nie ma wytryskow "bezplemnikowych" ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malaga885



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wiem ze moje pytnie moze sie wydawac glupie. sprawa wyglada tak ze swoja dziewczyna kochalismy sie bez zabezpieczenia ale trwalo to moze 2min. po jakis paru minutach uprawialismy petting doszedlem na zewnatrz alwe minelo pare min od tego jak bylem w niej. spoznia jej sie juz okres 3-4dni. czy mmogla dojsc w jakis sposob do zaplodnienia/? dodam ze juz jej sie przesuwal okres z powodu stresu. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie...W ciąży nie jest i nie będzie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szycha1987



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to że kiedyś uprawiałem sex ze swoją dziewczyną nie zdążyłem wyjść z niej i trysnąłem w niej i ciąży nie było. Po jakimś czasie znowu taka sytuacja i dalej bez ciąży. Teraz jest 3 raz i czekam na efekty. A mam jeszcze pytanie. Po jakim czasie kobieta może zrobić test ciążowy od stosunku????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimum 14-16 dni. moze nie trafiacie na owulacje.. w ciaze nie mozna zajsc ot tak sobie, w dzien byle jaki... Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Strona 2 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group