Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak całować kobietę / mężczyznę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łuchuchu poczułam się staro Very Happy

co do pocalunku, to.... wychodzi zwykle "w praniu" Wink

można zacząć od lekkich pieszczot ustami i delikatnych muśnięć warg. potem bardziej zdecydowanie, możesz ssać górną lub dolną wargę dziewczyny, ew. przygryzać. możesz końcówką języka "smyrać" po Jej wargach, lizać, robić takie małe kółeczka, drażnić końcem języka podniebienie, drażnić sam koniec języka dziewczyny. możesz głębiej "kręcić" językiem, niektórzy lubia też masaż policzków Smile możesz wsuwać i wysuwać język.

to jest zabawa! nie wiesz też, jak lubi Twoja partnerka, czy woli delikatnie czy drapieżnie czy raz tak raz tak. trochę dystansu i mniej powagi Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc Wink Coś wysmyram Razz


P.S. Zartowałem z tym starzyzna Wink Heh Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaa



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak całowac chłopaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

? No pytanie jest dość dziwne... Może coś więcej od siebie? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie podaj wiecej szczegolow to napewno damy Ci jakies rady. w koncu mamy tu doswiadczonych ludzi w tych sprawach Razz ale wiesz jak Ci nie wychodzi to to sie nie przejmuj.. mi na pierwszych randkach tez srednio wychodzilo. Teraz sie z tego smieje jak patrze wstecz Smile
Powrót do góry
adek0409



Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nysa Kamiennik
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:36 am    Temat postu: Jak zacząć calowac dziewczyne??/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema jestem Adek Cool ... chodze juz ze swoja dzieczyna prawie miesac Razz i jeszcze nic sie nie wydazylo chocaz ja chce i ona tez chce... nie wiem jak zacząć??? prosze napiszcie Wink...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podchodzisz i całujesz np w usta.
http://www.biomedical.pl/forum/jak-calowac-kobiete-mezczyzne-vp38934.html?highlight=#38934
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adek0409



Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nysa Kamiennik
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:15 am    Temat postu: jak mam pocalowac dziewczyne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napiszcie kilka rad... moje gg 472786... jestem juz z nia prawie miesiac wiem ze ona tego chce ale nie wiem jak zaczac... Embarassed

Rady masz wyżej
Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swidi



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze że niewiele osób ma coś dopowiedzenia więc ja napisze to co wiem Smile A i tak wogle to poprostu iść na żywioł.

Obejmujesz czule kobiete i zaczynasz od zwykłych pocałonków w usta, następnie możesz podgryzać lub ssać jej wargi przechodząc powoli do tego aby wepchnąc jej język do ust, jeśli odwzajemnia i także "pracuje językiem" to masz ten jej język masować swoim, staraj sie być delikatny nie uderz zębami w jej zęby bo to nie jest zbyt przyjemne. Nie spiesz sie z niczym rób to powoli i staraj się zapewnić jak największą przyjemnośc tej dziewczynie a zapewne ona odwzajemni sie tym samym. Przy czym ( jak dla mnie ) gdy całujesz podgryzaj usta i liż je. Taki pocałunek zakończyć można dłużczysz całusem w usta już bez kombinacji. I oczywiście jak skończysz patrz jej w oczy.

Troszke sie rozpisałem ale jak tak prosisz o "instrukcje" to masz. Zastrzegam sobie że nie jestem specjalistą ale wiem to, że bardzo dobry pocałunek może podniecić bardzo i Ciebie i drugą osobe sprawiając niesamowitą przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
loco_marina



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdybym była na miejscu dziewczyny która chcesz calowac najchętniej skorzystlabym z pocałunków w obrebie szyi i cale4j twarzy, natomiast tez jest prawda ze nie popgardzilabym nimi w innych miejscach ciala pod warunkiem ze sprawialyby mi przyjemność. Gdybys pytal o technike to niestety do opisania jest to dosyc trudne, zapewne byloby latwiej pokzac poza tym już nie wspominając o tym ze każdy lubi swój ulubiony sposób. Czyli wypadaloby wybadac penetracja jakich miejsc przyczynilaby się do pozostawieni wrazen po sobie milych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group