Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twardy brzuch w ciazy - czy to skurcze?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedz Kochana na porodówkęSmile bedziesz spokojniejsza:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie,zgadzam sie z dziewczynami Smile. przynajmniej sie uspokoisz, byc moze to juz porod a moze jednak cora chce jeszcze posiedziec w brzuchu? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja nie strasze tylko moim zdaniem powinnas jechac juz do szpitala Smile tymbardziej ze brzuszek twardnieje juz od kilku dni wiec skurcze przepowiadajace juz byly Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
młodaMatka



Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 17 tygodniu ciąży. Bolom mnie jajniki od jakiegoś czasu. Czuje takie jak by ukłucia. Oraz mam bóle macicy takie jak miałam podczas okresu. Czy to może być niebezpieczne Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja skonsultowałabym to z lekarzem, bo fizjologiczne to raczej nie jest. Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a więc kochane byłam wczoraj w szpitalu i robili mi KTG i nie stwierdzili zadnych skurczy, bylam tez badana ginekologicznie i rozwarcia nie mam wewnatrz tylko 2 cm zewnatrz... i odeslali mnie do domu zebym lezala i obserwowala dalej brzuszek i czekala na skurcze regularne... powiedzcie mi jak je wyczuc??? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama bedziesz wiedziala ze to to..ile zostalo do porodu??? wody Ci nie odeszły wiec jeszcze masz czas Smile. jak odejda wody to znak ze dzidzia wychodzi z ciasnego brzuszka Razz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec lekarz mi powiedzial ze odszedl mi czop i w kazdej chwili moge zaczac rodzic bo macica sie rozwiera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znaczy ze porod tuz tuz Smile jak zaczniesz miec skurcze to migiem do szpitala... powodzenia !! i lekkiego porodu. mam nadzieje ze nie bedzie tak zle Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 7:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie mam nadzieje ze w odpowiednim czasie odczuje te skurcze:)

pozdrawiam:)

nie boje sie porodu moja kolezanka mowila mi ze ja nic nie bolala ze w tym szpitalu co bede rodzic daja takie znieczulenia z eprawie nic nie czujesz...Smile zobaczymy byle dzidzia byla cala i zdrowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group