Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twardy brzuch w ciazy - czy to skurcze?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
Dzis bylam na ktg i okazalo sie ze mam skurcze ktore dochodza juz do 60 ale niestety ja oprocz twardnienia brzucha nic nie czuje.Moj gin. powiedzial , ze jak zacznie bolec to mam jechac do szpitala - mam nadzieje ze nie bede musiala juz dlugo czekac
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz to w kazdej chwili mozesz dostac prawdziwych skurczy.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zagadzam sie z Aga xs trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo Very Happy
P.S.Koniecznie jak wrocicie do domku i maluszek da Ci chwilunie Wink to napisz nam jak sie udal porod,jak sie czjesz i jak dzidzius Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny mam pytanie ponieważ ja jestem w 19 tyg i również mi często twrdnieje brzuch tzn. czuje takie wypychanie. byłam u lekarza i on mi kazał brac nospe. marwie sie że może sie coś złego stac a chciałam podkreślic to ze mam już za sobą przedwczesny poród i marwie sie że znowu może sie coś takiego stac :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.Ja mialam podobne objawy w 20 tyg i tez bralam no spe,ale nic mi nie pomagala i dostalam fenoterol i izoptin na powstrzymanie skurczy,bo to niestety sa skurcze i grozil mi przedwczesny porod.Lezalam przez 1,5 m-ca,a leki bralam do konca 37 tyg.
Wiec najlepiej sie nie przemeczaj,nie dzwigaj niczego i staraj sie jak najwoecej lezec,a jesli nospa nie zadziala to zglos sie do lekarza.Zycze duuuuzo zdroweczka dla Ciebie i dzidzi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ja jak bylam u lekarza to mi powiedzial , ze w moim tygodniu (przypomne ze jestem teraz w 40 tydzien) to normalne ze brzuch twardnieje bo to sa niby jakies skurcze macicy ktore przygotowuja do porodu.Nie wiem jak jest w twoim przypadku bo ja mam twardnienie brzucha tak o.k od trzech tygodni , ale slyszalam ze to moze grozic porodem przedwczesnym - dlatego moim zdaniem powinnas sie oszczedzac i dbac o siebie - przedewszytskim jak poczujesz ze twoj brzuch robi sie twardy najlepiej poloz sie i uloz nogi troszke wyzej np. na poduszke
P.S.Pamietaj nie masuj brzucha jak ci sie robi twardy bo wiele kobiet robi ten blad i zaczyna masowac brzuch co moze spowodowac dodatkowe skurcze macicy
Zycze powodzenie i trzymam kciuki zeby wszystko bylo o.k papap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justynna
Ty jeszcze z nami myslalam ze juz masz malenstwo przy sobie Very Happy
Ciagle za was trzymam kciuki i na wiesci czekam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe ja tak samo Wink termin tuz tuz wiec pewnie po porodzie Nam powie jak było Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej no ja jeszcze w domu
Nie ma zadnych objaw a ja juz nie moge sie doczekac , no ale w koncu do dwoch tygodni mozna przenosic- mam tylko nadzieje ze mnie to nie czeka bo naprawde juz dluzej nie moge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bedzie dobrze Very Happy jesli jednak dzidzi by nie spieszylo sie za bardzo to lekarze wywolaja porod Wink powodzonka Exclamation i czekamy na Was
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group