Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy ciąży pozamacicznej

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a.n.i.a



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: manchester
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 2:20 am    Temat postu: czy test ciazowy wykryje cizae pozamaciczna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialam zapytac czy testy ciazowe wykrywaja ciaze pozamaciczna martwie sie bo cos dziwnego sie ze mna dzieje a prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy istnieje...prosze o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak test ciazowy moze wykryc ciaze pozamaciczna ale nie zawsze tak jest... wiec ejzeli podejzewasz u siebie taka ciaze zglos sie do lekarza jak najszybciej... a w ktorym tygodniu moglabys byc i czy masz ostre bole brzucha albo czy zauwazylas jakies malutkie plamienia krwia?? ciaza pozamaciczna moze takze byc bezobjawowa i dopiero jezeli dojdzie do pekniecia jajowodu albo obumarcia plodu wystepuje ostry bol i krwawienia , nawet mdlosci, bol przy oddawania gazow....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a.n.i.a



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: manchester
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zadnych ostrych boli brzucha nie mialam ani krwawienia tez nie (nie licze okresu ) wczesniej pisalam na forum chyba "czy to sa jakies objawy" i prawdopodobnie nawet ty mi odpisywalas zeby zrobic test ale nie wiedzialm ze testy nie zawsze wykrywaja ciaze pozamaciczna,
poki co poza objawami opisanymi w tamtym poscie nic sie nie zmienilo tylko ze caly czas utrzymuje mi sie temp. ok37 no i nie wiem co mam myslec
aha jeszcze mi sie przypomnialo: czy sa jakies objawy typowe dla ciazy pozamacicznej? na co mam zwrocic uwage? dzieki za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do objawow to napisalam w poprzednim poscie ale to moze tez byc bezobjawowe... wiesz ja na odleglosc nic nie poradze jedynie moge tu przeczytac co nieco i z tego wysnuc jakies przypuszczenia Wink ale jezeli masz jakies podejzenia ze cos moze byc nie tak to wizyta u ginekologa obowiazkowa Exclamation zycze powodzenia i zdrowka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a08083



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 8:44 pm    Temat postu: objawy ciąży pozamacicznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!Jestem w 3 tygodniu ciąży i od kilku dni mam temperaturę ok.38 stopni,przy czym nie ma żadnych objawów przeziębienia.Czy to może być ciąża pozamaciczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz silne bole brzucha??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a08083



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boli mnie brzuch,ale bardziej jego górna część-może żołądek,wątroba.Dolne okolice bolą od czasu do czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz nudności, zaparcia lub biegunki?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a08083



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nudności,zaparcia i biegunki - na przemian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no walsnie jak jest ciaza pozamaciczna to boli brzuch w okolicach dolnych ale jak masz takie podejzenia to lepiej przejsc sie od lekarza jak najszybciej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group