Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horka13
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 7:19 pm    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Reakcje uboczne są. !!! Duże kołatanie serca, suchość w ustach, zawroty głowy, ale się chudnie. czy jest efekt jojo ? na razi enie ale mam niecały miesiąc pzrerwy i .. no może troszkę
staram się ograniczać jedzenie, mam większą kontrolę chyba nad tym co jem. ja bnie schudłam obiecywanych 1o kg y mie było to jakieś 3-4 a brałam dwa razy z mieisęczną pzrerwą, ale na pewno jest lepiej nić było. Przy "normalnych" kuracjach szybko nadrabiałam to, co zrzuciła, po Cambridge TEŻ ! a tarez na razie (odpukać) się trzymam !!!!
Powrót do góry
rruda
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 7:22 pm    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak rozpoznać chiński od tybetańskiego ?????
Powrót do góry
izzy
Gość









PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 9:02 pm    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również polecam ten specyfik na odchudzanie , sama go stosowałam i w ciągu miesiąca schudłam 9 kg potem jeszcze 7 . Mineło już parę miesięcy i efekt się utrzymuje . bliższych informacji udzielę-Cenzura
Powrót do góry
emila 20
Gość









PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 6:44 pm    Temat postu: mezitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile to cos kosztuje ???
stac na to wszystkich?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natalia,a gdzie go kupiłaś?masz moze gg,chciałabym jakos z Tobą porozmawiac... Smile
Powrót do góry
izzy
Gość









PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 6:36 pm    Temat postu: meiz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing dostarcza mi go pan zajmujący się bioenergoterapią , kosztuje 110 zł +9 zł wysyłka, z efektów działania jestem bardzo zadowolona , cos więcej



Freya: na prośbę usuwam numer telefonu
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 6:38 pm    Temat postu: Re: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rruda napisał:
a jak rozpoznać chiński od tybetańskiego ?????
..........................tybetański to ten w czerwonym pudełku , każda tabletka posiada indywidualny hologram
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Natalia,a gdzie go kupiłaś?masz moze gg,chciałabym jakos z Tobą porozmawiac... Smile
Laughing porozmawiam chętnie , a kupić można u mnie





Freya: na prośbę usuwam numer telefonu
Powrót do góry
grubaska
Gość









PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Razz ja wlasnie czekam na dostawe! iii zaczynam kuracje! moje kumpelki schudly niesamowicie i do tej pory nie ma jojo! zamowilam czerwony! ciezko bylo go namierzyc ale udalo mi sie po dwoch dniach szperania! Zyczcie mi powodzonka
Powrót do góry
dania
Gość









PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZESC!!! powiedzcie mi czy zażywanie tego preparatu powoduje skutki uboczne i jakie to sa skutki, Ja mam troche problemy z sercem i czy takie osoby mogą zażywać MEITZIC i ile kosztuje ten preparat. dzieki za kazde informacje. dania.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group