Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne brązowe upławy po okresie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DŻASTA



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! jestem tutaj nowa ale szukałam w internecie cos na temat tego co sie z emna dzieje... troche panikuje bo nie mam pojecia co to jest? miesiączkuje juz regularnie i w tym miesiacu tez dostałam okresu regularnie po czym kilka dni ..jakies 4 ...po tym jak skonczyla mi sie miesiaczka zauwazylam dziwne brazowe uplawy na bieliznie...dzien przed dostaniem miesiaczki wspolzylam z chlopakiem na tzw"refleks" czyli bez niczego...chlopak powiedzial ze zdazyl ale nigdy nie moge miec pewnosci ze nie mial przedwczesnego wytrysku ... miesiaczke mialam normalnie ale tak jak wczesniej pisalam dostalam po kilku dniach po miesiaczce brazowe uplawy.. czy to cos moze znaczyc?? jesli ktos mial podobny przypadek lub wie co sie dzieje to prosze o szybkie odp...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group