Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 7:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - mogło dojść wtedy do zapłodnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mam nadzieję ze tak się stało Very Happy <jupi>
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to trzymamy kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosc1



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam .. jestem pierwszy raz na tym forum .. mam mały problem .. 2 dnia po krwawieniu moja dziewczyna zrobila mi "loda" sory za wyrazenie ale nie przychodzi mi nic innego teraz do głowy .. no i mineło ok 1,5 godziny .. zaczelismy sie zabawiac .. ona znów go wzieła do buzi .. a pózniej wszedłem w nia ale tylko raz i to nie głeboko czy jest mozliwosc ze bedzie w ciazy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosc1



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy plemniki mogły przezyc 1,5 godziny na moim członku i w jej ustach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans. W tak niesprzyjajacym dla nich srodowisku nie moga przetrwac ani tym bardziej zachowac mozliwosci poruszania sie. w ten sposob zajsc w ciaze sie nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosc1



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za tak szybka odpowiedz Smile ulzyło mi troche . nie ma zadnej mozliwosc ze bedzie w ciazy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 8:56 pm    Temat postu: Co po miesiączce? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy 3 dni po koncu miesiączki kobieta ma dni płotne?? i keidy sa pierwsze objawy ciązy? W czwarewk skonczyla mi sie miesiączka a w niedziele niewinne pieszczony skonczyly sie na "przyjemnosci"lecz neidokonca,raz przerywany.... Smile




---------edit by drapaka-----
Temat troszke zmieniłam, prosze na przyszłość nadawać bardziej sprecyzowane tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwsze obiawy to zazwyczaj 6-8 tydzień Smile ale wszystko tak naprawde zależy od organizmu - u jednych wcześniej u innych później Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co z druga czescia pytania?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 27 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group