Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to pewnie grzybek;] od tego sie nie umiera;] idź do lekarza niech Ci przepisz jakiś kremik bo to miejscowe jest i jużWink pewnie byłes ostatnio chory albo osłabiony ;P i Cie dopadło;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę jeżeli to grzybek i to możliwe, że jego nawrót, to lepiej, żebyś leczył się też tabletkami doustnymi (ketokonazol, itrakonazol lub flukonazol). do tego maść clotrimazolum, pimafucort lub pavisone. a najlepiej jakbyś zrobił posiew moczu i spod napletka plus antybiogram. wtedy przynajmniej wiadomo byłoby, co to konkretnie jest i czym najskuteczniej wyleczyć. na pocieszenie powiem Ci, że faceci maja łatwiej w leczeniu takich spraw, bo ich miejsca intymne nie sprzyjają rozwojowi grzybków tak jak kobiet Wink

zarzuć jeszcze nazwami tych leków Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axl2000



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec do smarowania dostałem Lotriderm a doustnie Furaginum...ewidentnie przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie...ech nie jestem pewien czy to tak byc powinno :/ Chce zeby mały już wyzdrowiał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no, lotriderm, to wyraźnie na grzybki a furagin na zakażenia bakteryjne dróg moczowych (bardzo dobry). no nie wiem, ja jestem zawsze za ogólnym leczeniem (i doustnym i miejscowym), ale może pomoże. jeżeli to nic nie da, to polecam zrobienie tych posiewów.
życzę "małemu" szybkiego powrotu do zdrowia Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axl2000



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
nie no, lotriderm, to wyraźnie na grzybki a furagin na zakażenia bakteryjne dróg moczowych (bardzo dobry). no nie wiem, ja jestem zawsze za ogólnym leczeniem (i doustnym i miejscowym), ale może pomoże. jeżeli to nic nie da, to polecam zrobienie tych posiewów.
życzę "małemu" szybkiego powrotu do zdrowia Wink


dziekuje przekaze mu bo narazie sie mnie nie slucha Wink

co ciekawe przemycie mydłem "wylotu" z penisa konczy sie orbitowaniem (nie mylic ze szczytowaniem) piecze tak jakbym lał spirytusem na rane :/ ech...niech te leki zaczna dzialac Sad

PS. ile czasu zwykle trwa leczenie? zakladajac ze to grzybek, bakteryjki czy inne świństwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurczę, u kobiet 7-14 dni. u mężczyzn to tak myślę, ze do tygodnia, ale z doświadczenia tutaj nie powiem Razz ważne, żebyś dokładnie oczyszczał i osuszał worek napletkowy. aha, i może kup sobie płyn do higieny intymnej. na pewno będzie lepszy niż zwykle mydło Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axl2000



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
o kurczę, u kobiet 7-14 dni. u mężczyzn to tak myślę, ze do tygodnia, ale z doświadczenia tutaj nie powiem Razz ważne, żebyś dokładnie oczyszczał i osuszał worek napletkowy. aha, i może kup sobie płyn do higieny intymnej. na pewno będzie lepszy niż zwykle mydło Wink


Płyn do higieny intymnej? Sorry ja facet jestem, gdzie sie to kupuje? ;P

Do tygodnia? Oj...tyo u mnie trwa to już ze 2 tygodnie ponad jesli umiem liczyc :/) swoja droga sie zastanawiam czy to nie plesniawka bo "w srodku wylotu" mam jakby szare plamki czy jak to tam nazwac. Moze kupic zovirax?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostu plyn do higieny, nie ma podzialu meski/damski. Plyn jest spoko, nie zabija flory bakteryjnej chroniacej penisa przed roznego rodzaju grzybkami itp. Ja mialem takies plamki i krostki wlasnie po mydle, kupilem plyn i juz tego problemu nie mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axl2000



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bochen napisał:
poprostu plyn do higieny, nie ma podzialu meski/damski. Plyn jest spoko, nie zabija flory bakteryjnej chroniacej penisa przed roznego rodzaju grzybkami itp. Ja mialem takies plamki i krostki wlasnie po mydle, kupilem plyn i juz tego problemu nie mam


apteka czy market jakis?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że w każdej drogerii znajdziesz, w aptekach na pewno i marketach pewnie też. jest coś takiego: AA Men Classic - żel do higieny intymnej dla mężczyzn, ale ogólnie ciężko chyba go znaleźć ale zwykły płyn do higieny np. ziaja intima czy cos takiego też będzie lepszy niż mydło Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group