Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

drętwienie dłoni

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to przeciążenie palców lub ścięgien.
jeśli po kilku dniach nie przejdzie idź do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dark



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wlasnie to przeciazenie przez to ciagle podpieranie myszki
dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynka22



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich!! Czytając wasze wiadomości pomyślałam sobie, że cierpię na tą samą chorobę co wy.Ja odczuwam drętwienie rąk od ok. 3 lat.Mam dopiero 22 lata a czuję się gorzej niż emerytka Sad Byłam na prześwietleniu kręgosłupa szyjnego i okazało się, że mam dyskopatię 3 kręgów szyjnych( W TYM WIEKU!!!!) Próbowałam już wszystkiego: rehabilitacji, zabiegów leczniczych, prywatnych masaży i NIC!!! Boję się myśleć co może być dalej... W nocy nie mogę spać, w dzień też jest nieciekawie bo czasem nie czuję w ogóle dłoni i strasznie utrudnia mi to życie:((( Nie mogę nawet spokojnie zjeść obiadu bo muszę co chwilę odstawiać sztućce, już nie mówię o wyjęciu drobnych z portfela, czy pisaniu notatek... Jestem ciągle przemęczona i chce mi się spać.Gdy inni tętnią życiem, mi uciekają młode lata w męczarniach Sad(( Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc???!!!! Mam się męczyć z tym schorzeniem do końca życia??? A może powinnam zrobić jakieś inne badania?? PROSZE POMÓŻCIE!!!!!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group