Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie dłoni

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaPrYcZaK



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dokopałem się do tematu nareszcie,
Ostatnimi czasy też mam opryszczkę na buzi, i doszło do tego swędzenie dłoni i stóp :/ cholernie denerwujące
poniżej obrazki dłoni... uczucie jest takie jakbym się sparzył pokrzywą
już drugi tydzień mam to...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

opryszczka na buzi już znika powoli, aczkolwiek strupek odpadł ale został mi taki czerwony brzydki ślad :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PaPrYcZaK - może masz na coś alergie ? zastanawiałeś się kiedyś czy możesz byc na coś uczulony ? czytałam, że takie swędzenie może miec różne podłoże: zakażenie grzybicą, świerzb, zakażenie enterowirusami, niedoczynnośc tarczycy, zapalenie wątroby, liszajec zakaźny itd. moim zdaniem powinieneś skonsultowac się jak najszybciej z lekarzem dermatologiem.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group