Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy moja dziewczyna jest w ciąży jeśli...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamolek plus, że umyłeś członka, powinieneś jeszcze dla pewności oddać mocz (w cewce moczowej, po wcześniejszym wytrysku pozostają plemniki i wraz z preejakulatem wydastają się na zewnątrz), jeśli były to dni płodne ryzyko ciąży istnieje, nie takie oczywiście jak przy pełnym wytrysku ale jakieś tam jest, zawsze kiedy dochodzi do kolejnego zbliżenia należy użyć prezerwatywy

Dodano po 1 minutach:

jak długie ma cykle ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamolek



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj to mi jest trudno powiedziec. Przewaznie okres jej sie spoznia chyba ze my zle obliczamy ale mysle ze tak 30-31 dni te cykle trwaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamolek Cykl liczy się od pierwszego dnia krwawienia, więc teraz doszło do zbliżenia 16 dc, więc teoretycznie były to dni płodne ale czy przed czy po owulacji tego nikt nie wie, przy cyklach 30-31 dni płodne wypadają od ok. 10 do 20 dc, więc niestety ryzyko jest, niewielkie ale jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamolek



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie okey Smile
Pozytywne nastawienie to 90 % do sukcesu Very HappyVery Happy
Mysle ze bedzie wszycho okey. i szczerze to mnie uspokoilas troche wiki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group