Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MI Pisze tak HCG < 2,00 mIU/ml



Mężczyźni < 3 mIU/ml
Kobiety miesiączkujące <4 mIU/ml
Kobiety ciężarne :
4-5 tydzień 1500-23.000
5-6 tydzień 3.400 - 135.300
6-7 tydzień 10.500 - 161.000

>> itp.. i co.. ??? jak myślisz, z tego co przeglądam to forum i inne fora to wszędzie są inne normy właśnie i się sama gubię Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to na 100% brak ciaży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krecik87



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem tutaj po raz pierwszy... dokładnie 8 dni temu miałam niezabezpieczony stosunek... po ok. 13h wzięłam Escapelle.... po 6 dniach od wzięcia tabletki dostałam krwawienia...wygląda zupełnie jak miesiączka ale podobno po Escapelle takie krwawienie może nadprogramowo wystąpić. Okres prawidłowo powinnam dostać 15 lutego. Strasznie panikuję, że mogę być w ciąży... tym bardziej, że po Escapelle okres może się spóźnić, a to czekanie mnie dobija...
Chcę wykonać test beta hcg, w internecie przeczytałam już chyba wszystko na ten temat i cały czas widzę sprzeczne informacje... czy ktoś mógłby mi napisać, jak szybko rzeczywiście to badanie da mi pewny wynik??? po ilu dniach od stosunku? i jaki powinien być jego wynik? błagam o jakąś rzetelną informację, bo świruję ze strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez bralam escapelle, po 13 godzinach nie masz co sie martwic, co prawda ja wzielam po 1,5 (szybka akcja ratunkowa Wink, ale nie martw sie.
po pierwsze to olbrzymia dawka hormonow, dlatego moglas teraz dostac normalny okres, ale za to nastepny moze nie przyjsc w ogole, ale sie nie denerwuj.
wzielam w tamtym roku 11 lutego, potem dostalam okres 23 lutego, trwal 3 dni (zawsze 6-7), a nastepny okres dostalam w maju, w kwiewtniu mialam dwudniowe plamenia i tyle.
tabletki tego typu robia w organizmie niezly sajgon i troche trwa az wszystko sie unormuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krecik87



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem. tylko że kochałam się akurat w najgorsze dni i dlatego strasznie mnie to męczy...
o matko, musiałaś się nadenerwować jak okres dostałaś w maju... ja powinnam dostać za tydzień i wychodzę z siebie...
dzięki za pocieszenie, naprawdę potrzebuję żeby ktoś mi powiedział: Nie jesteś w ciąży ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tez sie wtedy kochalam w najgorsze dni, ale jak wzielam tabletke to sie nie masz co martwic, najlepiej wziasc w ciagu pierwszych 24 godzin, wiec naprawde nie masz sie co martwic.
NIE JESTES W CIAZY Wink przynajmniej nie powinnas
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krecik87



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję Smile trzymaj kciuki żeby tak było ... a tak jeszcze swoją drogą, po ilu dniach od stosunku test betaHCG jest pewny ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karo_ola



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 9:18 pm    Temat postu: czy moge zajsc w ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć jestem tu piwersze raz bo chciałabym sie czegoś dowiedzieć... z moim chlopkiem planuje sie kochac... to bedzie moj pierwszy raz... bardzo sie tego boje.... no i boje sie tego zeby nie zajsc w ciąży.... okres mialam od 28 stycznia do 1 lutego no a 13 lutego planujemy to zrobic.... no i z moich obliczen wynika ze bede miala dni plodne... no ale czytalam ze jesli bedzie to moj pierwszy raz to nie powinno dojśc do ciąży.. naszym zabezpieczeniem bedzie tylko prezerwatyma.... i czy moge zajsc w ciąże? mam nadzieje ze nie.. prosze odpiszcie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to czy to pierwszy raz to nie ma znaczenia, to zadna metoda antykoncepcji.
mysle ze prezerwatywa wystarczy, o ile dobrze ja nalozycie (niech chlopak pocwiczy zeby mu nie pekla ) i nie uszkodzicie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misia21k7



Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 9:49 pm    Temat postu: Re: odp. do misia21k7 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniek napisał:
do misia21k7: Mysle ze jeszcze moze byc za wczenie na euforie. Pierwsza beta byla zrobiona dobrze...Ostatnio @ mialam 17 kistopada:( wiec to na pewno nie 5-7 tc. Bylam wlasnie u lekarza, na USG widac taki jakby pęcherzyk ale ginekolog twierdzi ze to niekoniecznie moze byc ciaza. Moze byc pusty:( a podwyzszona beta moze byc spowodowana zaburzeniami homonalnymi. Powiedzial ze jest szansa 50% na 50%. Jesli to jest ciąża to byłby to 3-4 tydzień. Kolejna wizyta 19 lutego i wówczas bedzie wszystko wiadomo na badaniu USG! Trzymaj kciuki Very Happy
Aniek no to trzymam kciuki zeby to była jednak fasolka!!!!I daj znać jak będziesz coś wiedziećVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 6 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group