Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nasodren

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 11:38 am    Temat postu: Nasodren Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was używał?? Często miewam zapalenie zatok :/ miałam nawet operację przegrody nosowej i to niby miało pomóc, ale i tak od czasu do czasu mam stan zapalny, słyszałam, że ten spray szybko pomaga??? KToś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś go używałam z bardzo dobrym skutkiem, ale potem zniknął ze sprzedaży. Cieszy mnie to, że powrócił bo chociaż trochę drogi to szybko udrażnia zatoki i odtyka nos. Ulga w sumie jest już po pierwszej dawce. Możesz śmiało go kupić, jest w 100 % naturalny a działa rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za opinię, na pewno kupię bo już mam dość tego ciągle zatkanego nosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko nie zrażaj się kichaniem jakie występuje po zastosowaniu nasodrenu, to jedyny skutek uboczny, ale dzięki temu spłynie to co zalega w zatokach i w nosie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, rzeczywiście na początku mocno się kicha, ale za to potem w końcu można normalnie oddychać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BarbaraJ1



Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie tam kichanie nie przeraża grunt, żeby pomogło,. Teraz czuję się okropnie, nie czuje zapachów i boli mnie jak dotykam w okolicach zatok, myślę, że to zapalenie bo głowa tez mnie trzaska z bólu. Poproszę męża żeby kupił mi ten spray bo juz nie wyrabiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To na pewno zatoki, ja tez miałam tkliwość uciskowa w okolicy zatok. Daj znać czy pomogło Smile mnie też kichanie nie zraziło do zastosowania tego środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też ten spray juz na sobie przerobiłam bo niestety dopadło mnie mocne zapalenie zatok, nie mogłam swojej twarzy dotknąc tak mnie cąla prawie bolała i rzeczywiści szybko pomogł, zanim się doczekałam wizyty u lekarza to już bylo po problemie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group