Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nasienie - konsystencja, barwa, ilość

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 11:24 am    Temat postu: Dziwne nasienie??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ostatnio przyjrzałem się mojemy nasieniu i zayważyłem w nim grudki, coś jakby część spermy była zgalareciała. Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic.

To jest normalne.

Konsystencja spermy, skład oraz jej kolor, smak, zapach zależą od odżywiania mężczyzny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pelni plynna konsystencje sperma uzyskuje dopiero w narzadach rodnych kobiety. dobrze zauwazyles ze czesc spermy jest jakby bardziej gesta. to wlasnie jest nasienie. ta bardziej wodnista reszta to tzw plyn ejakulacyjny ktory daje- ze sie tak wyraze-poslizg Wink i zapewnia plemnikom odpowiednie warunki do przetrwania. a jesli zauwazyles ze twoje nasienie stalo sie bardziej geste dopiero ostatnio pij wiecej wody mineralnej bo moze jestes troszke odwodniony.na pewno nie masz powodow do niepokoju.z twoim nasieniem wszystko jest jak najbardziej w porzadku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jerry



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:50 pm    Temat postu: Sperma i jej dziwna konsystencja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem się dowiedzieć czy mam powody do obaw otóz zauważyłem,że moja sperma od pewnego czasu ma przezroczysto-galaretowatą konsystencję zamiast bardziej płynnej i białej jak kiedyś.Czy to oznacza,że jestem bezpłodny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zmieniałes diete w ostatnim czasie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jerry



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 4:37 pm    Temat postu: drink Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konsystencja i wygląd produktu finalnego zależy od tego jak zostanie on przygotowany, w jakim czasie?
To taka, nie tylko kucharska zasada.
Jeżeli zaspakajasz się w sposób inny niż w czasie stosunku. Czas może być zbyt krótki, więc masz to co widzisz.
Częstość też ma tu znaczenie, gdyż organizm może nie być przygotowany, na zwiększone zapotrzebowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jerry



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha rozumiem,dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taylor88



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 11:20 pm    Temat postu: galareta zamiast nasienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
mam ogromy problem otoz w moim nasieniu z czasem zaczely sie pojawiac grudki w sumie nie martwilem sie, jednak z czasem robi sie to coraz wieksze boje sie ze mam jakis problem poratujcie ludzie.
podejrzewam ze sa one przegrzane jednak rowoczesie z tymi objawami coraz bardziej mam spocone majtki tak jakby cos sie dzialo nie tak z jadrami, nie moge teraz isc do lekarza bo wyjezdzam na wakacje do pracy, a jesli ktos ma doswiadczenie z opieka zdrowotna w irlandii to rowniez bylbym wdzieczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 2:12 pm    Temat postu: to nie mikser Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już staje się nudne, nie znacie swojego organizmu.
Trzepiecie się, a potem się dziwicie, bo chyba tej "galaretki" w czasie normalnego współżycia nie zauważyłeś.
Organizm mężczyzny też potrzebuje czasu na to, aby przygotować się do wytrysku, gdy więc nastąpi on w krótkim czasie po stymulacji, płyny nie zdążą się zmieszać i stąd taki wygląd spermy.

Co do ubioru, to staraj się nosić taką bieliznę, która nie uciska i wykonana jest z naturalnych włókien.
Do Irlandii to "raczej" jedź zdrowy. Nie zwlekaj, gdy ci coś dolega, a tym że się pocisz to nie należy się przejmować, bo tam dopiero będziesz miał ciepło.

---edit by karioka---
Spróbuj wyrażać swoją opinię oględniej, dobrze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group