Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narośl u podstawy penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyzio84



Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 3:31 pm    Temat postu: narośl u podstawy penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od dawna mam takie narośla (nawet nie wiem jak to opisać dokładnie) u podstawy penisa. Nie swędzi mnie, nie boli, nie wylewa się z tego ropa, nie zauważyłem też by były jakieś zmiany (wielkość, kolor), jest lekko chropowate. Może najlepiej zdjęcia powiedzą jak to wygląda:
jedna strona http://i47.tinypic.com/2dvrk34.jpg i druga strona: http://i48.tinypic.com/30tq6vd.jpg
Niby nie przeszkadza mi to ale wygląd zaczyna mnie już drażnić więc chciałem się tego pozbyć.
Z reguły uprawiam sex w gumce ale z jedną partnerką miałem bez - ona jest zdrowa bo ma chopla na tym punkcie więc nawet jak odbyliśmy stosunek to po jakimś czasie poszła się przebadać i wszystko było ok.

Co to może być i ewentualnie gdzie się udać, do jakiego lekarza specjalisty?

Nie wiedziałem gdzie założyć ten temat więc zdecydowałem, że tutaj go zamieszczę.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
robert86



Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 12:21 am    Temat postu: narośl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Mam to samo, jak sobie z tym poradziłeś, jeżeli sobie poradziłeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group