Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przestancie juz, kloccie sie na privie, a nie w watku dotyczacym narkotykow w ciazy!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zarówno po jednorazowym jak i regularnym stosowaniu. Narkotyki różne, amfetamina, kokaina, marihuana...Zależy od pacjentki.

Z profesorami rozmawia się zupełnie inaczej niż z Tobą...Oni podpierają się konkretami...a nie spekulacjami czy domysłami. Uważam że należy skończyć już dyskusje na temat sposobów wyrażania własnych myśli. Możemy ją kontynuować na pw.

aedd Spokój ma być. Nie wiem co Twoje uwagi mają wnieść do dyskusji...

eye Spoko Smile Ja nie zamierzam już zabierać głosu w sprawie niezwiązanej z tematem.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje. Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LadyEl



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: mazowsze
PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o narkotyki w ciazy to moja znajoma miala z nimi problem, tzn wlalsciwie nie wiedziala dlugo ze nie jest w ciazy i dlugi i czesto brala (amfetamina) urodzila zdrowego duzego synka, ktory teraz ma 2 lata i jak narazie nie ma zadnych objawow zazywania przez matke tego swinstwa, Evil or Very Mad rozwija sie calkiem normalnie.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Coco2



Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 11:45 pm    Temat postu: palenie....w ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 7 tyg.ciazy.Dowiedzialam sie o tym dzis.Okres mialam normalnie a jednak wpadka...Pale prawie co dziennie haszysz.Czy ma to duzy wplyw na rozwoj dziecka???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. ma. oto mały fragment:
Wzrost podatności na białaczkę u potomstwa, choroby układu oddechowego: rozedmę, bronchit, nawracające stany zapalne gardła, zgrubienie błony śluzowej zatok itp.,
- Uszkodzenie płodu u kobiet, które paliły konopie będąc w ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daga20



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:15 am    Temat postu: CZY NIC SIE NIE STANIE MOJEMU MALENSTWU Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc jetsem w ciazy 2 miesiacu dowiedzialam sie o tym 2dni a tydz temu zapalilam z kolezankami marichulane i popilysmy boje sie strasznie ze mojemu dziecku sie cos stanie przez moja glupote nie mam zadnego problemu nie jestem uzalezniona. prosze o szybka odpowiedz Embarassed


Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza, niech zrobi USG i trzeba monitorować ciążę. Może się stać ale nie musi. Co nie zmienia faktu że to była totalna głupota...

Skoro wiedziałaś o możliwości ciąży to po co paliłaś?

I nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne!Używaj opcji "szukaj" bo po to ona jest!

Przeczytaj regulamin forum!

_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majaooo



Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 10:32 am    Temat postu: masakraaaaaaaaaaaaaaaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes niestety ja tez wziałam narkotyk w ciazy... oczywiscie nie wiedzac ze jestem.... wczesniej mialam powazne zaburzenia miesiaczki (nieregularny okres) robiłam sobie testy ciazowe przed i po imprezie poczatek lipca...feralny dzien... Sad wszystkie wyszly negatywnie , w polowie sierpnia kupilam nastepny test i okazało sie ze jestem ciazy..byłam szczesliwa bede miec dzidziusia ... poszłam do lekarza , lekarz pytał sie o ostatnia miesiaczke odpowiedzialam mu to samo nieregularny okres ...wyslal mnie na usg... jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczylam zamiast zarodka, 6 cm dzieciaczka ktory rusza raczkami i nozkami... załamalam sie okazało sie ze jestem w 12 tyg ciazy .. czyli zaczynam 4 miesiac ..... tylko ja sie pytam czemu testy były negatywne??? z badan usg wynika ze dziecko fizycznie jest zdrowe... czy bedzie normalne?... modle sie bardzo o to... bo to było zwykle nieporozumienie wakacyjna 1 impreza z dawnymi znajomymi ze szkoly... mam tylko nadzieje ze skan sie pomylil z tygodniami ... a testy ciazowe były prawdziwe , coz teraz robic nic tylko czekac.. strasznie sie boje , zalerzy mi na nim nie tak jak innym ktorzy swiadomie zabijaja swoje dzieci biorac.. wiem tylko jedno pozytywne myslenie i brak paniki napewno cos pomorze... dzieki Bogu znam narkomanki z prawdziwego zdarzenia ktore urodzily sliczne , rozowe bobasy ... a one dzieki dzieciom ocknely sie na dobre .. wierze ze wszystko bedzie dobrze Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majaooo no branie w kazdym wypadku narkotyków wg. mnie jest totalną głupotą! No ale nie mnie to oceniać...
To był jakiś cieżki narkotyk czy trawka?
Monitoruj ciąże... zastanawiam się czy nie powinnaś lekarzowi powiedzieć o tym co zazyłaś...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group