Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee... pierwszy raz słyszę żeby kawa była narkotykiem Rolling Eyes Rolling Eyes

Cytat:
Caffeine is a bitter, white crystalline xanthine alkaloid that acts as a psychoactive stimulant drug.

Oczywiście wiem że i tak się z tym nie zgodzisz bo za pewne wiesz lepiej. Brak Ci kultury i nie będę z Tobą dyskutował.


Nowicjuszka, tobie też brak kultury i dyskusja z tobą nie ma sensu. Zaiste nie ma po co się irytować takimi jak ty. Myślę że masz z 15 lat, ale jeśli masz więcej, to chyba tylko fizycznie. Życzę ci żebyś miała tylko takich partnerów do dyskusji którzy po każdych twoich słowach będą myśleli tak jak ty. Takich do których "to przemówi".
Zabawne, że nie podoba ci się to że do mnie "to nie przemawia" a to samo mógłbym powiedzieć o tobie. Mówię swoje stanowisko do którego podobno każdy ma prawo, tak w naszym kraju jak i na tym forum i do ciebie to nie przemawia w ogóle mimo iż każdy winien zauważyć że nie mówię rzeczy nieprawdziwych/obraźliwych/dyskryminujących czy jakkolwiek złych.

I ty twierdzisz że nikogo nie próbujesz gnoić.
Jeśli mi udowodnisz jakąkolwiek winę za którą tak próbujesz mnie ośmieszyć i zgnębić to napiszę o tobie list pochwalny.
A jeśli nie jestem niczego winny to idź się wyspowiadaj za swoje krzywdzące zachowanie ale rzuć trochę złotych dla biednych.


hej, hej! juz cie kiedys ostrzegalam, jak zalozyles kolejny taki sam temat! teraz miarka sie przebrala! tak sie sklada, ze dziewczyny maja duzo lepsze przygotowanie teoretyczne i zapewne praktyczne i wiedza co mowia, nie maja po 15 lat, bo tyle masz chyba ty!
nie bede tu tolerowac obrazania MODERATOROW!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po drugie, to jak juz kopiujesz cytat z angielskiego, badz kazdego innego jezyka to sprawdz jego znaczenie.
drug - lek, SPECYFIK, narkotyk.
co do kawy odnosi sie zapewne specyfik. poniewaz kawa sama w sobie narkotykiem NIE JEST co najwyzej czysta kofeina! a i tak ma miejsze znaczenie dla rujnacji organizmu niz amfa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam iż jednak nie wiedzą lepiej.
A nie chodziło mi o słowo "drug" tylko "psychoactive stimulant". Znasz jakiś "psychoactive stimulant" który nie jest narkotykiem z definicji? Shocked

Za kogo sie uważasz ze teraz ty mnie obrażasz? Za wszechmogaca boś moderator?

Zapraszam Cie takze do mojego wyzwania. Dalej, spróbuj udowodnic mi wine zanim za cos mnie zaatakujesz lub dasz ostrzezenie.

Ups, zapomniałem, modów obrażac nie mozna ale mody userów mogą. W końcu są równi i równiejsi.

Ludzie, ja nie chce się kłócić bo i tak na wyzwiska czy argumenty uważam że wygram. Ale to nie ma sensu. Z czystej ciekawości pytam: co ja wam takiego zrobiłem że się tak uwzięliście?? Shocked

masz chyba bledne pojecie o tym co znaczy "obrazac kogos". ty juz calkowicie przeginasz, a moderatorzy nie sa wszechmocni, tylko przestrzegaja regulaminu. twoje wypowiedzi nie wnosza niczego nowego do poruszanego tematu, a tylko obrazaja innych, po raz kolejny przegiales. -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kapsoq jestes moze trollem?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kapsoq napisał:
Zapraszam Cie takze do mojego wyzwania.


Kapsoq napisał:
Ludzie, ja nie chce się kłócić

przeczysz sam sobie Razz

Kapsoq napisał:
i tak na wyzwiska czy argumenty uważam że wygram.

oooo.. na wyzwiska to pewnie tak Mr. Green

Kapsoq napisał:
Brak Ci kultury

Rolling Eyes hmmmmm... ciekawe skąd wziąłeś tę informację? Smile
uwierz mi- ja niekulturalnie to się dopiero mogę zachować Razz

Kapsoq napisał:
nie będę z Tobą dyskutował.

no, jakoś płakać z tego powodu nie będę Wink Mr. Green

Kapsoq napisał:
Z czystej ciekawości pytam: co ja wam takiego zrobiłem że się tak uwzięliście??

aaaaa, tak jakoś. mnie np jako niekontrolowanego chama drażni Twoje kulturalne zachowanie Razz Razz Razz i Twój, powalający na kolana, brak argumentów... Rolling Eyes Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosiu, darujmy juz sobie ta farse. nie ma sensu sie irytowac. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 2:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nowicjuszka, tobie też brak kultury i dyskusja z tobą nie ma sensu. Zaiste nie ma po co się irytować takimi jak ty. Myślę że masz z 15 lat, ale jeśli masz więcej, to chyba tylko fizycznie. Życzę ci żebyś miała tylko takich partnerów do dyskusji którzy po każdych twoich słowach będą myśleli tak jak ty. Takich do których "to przemówi".
Zabawne, że nie podoba ci się to że do mnie "to nie przemawia" a to samo mógłbym powiedzieć o tobie. Mówię swoje stanowisko do którego podobno każdy ma prawo, tak w naszym kraju jak i na tym forum i do ciebie to nie przemawia w ogóle mimo iż każdy winien zauważyć że nie mówię rzeczy nieprawdziwych/obraźliwych/dyskryminujących czy jakkolwiek złych.

I ty twierdzisz że nikogo nie próbujesz gnoić.
Jeśli mi udowodnisz jakąkolwiek winę za którą tak próbujesz mnie ośmieszyć i zgnębić to napiszę o tobie list pochwalny.
A jeśli nie jestem niczego winny to idź się wyspowiadaj za swoje krzywdzące zachowanie ale rzuć trochę złotych dla biednych.


Kapsoq

A czy ja powiedziałam, że Tobie brak kultury?Ja sobie tylko dyskutuję...

A nie przemawia to do mnie, bo właśnie jestem w trakcie bardzo ciekawych zajęć na oddziale patologii ciąży...I nie wmówisz mi, ze jednorazowe zażycie narkotyku nie będzie miało wpływu na płód...

Ale skoro wolisz wierzyć, ze będzie dobrze to Twoja sprawa...Ja się już naoglądałam dzieci i płodów z poważnymi wadami rozwojowymi i nie tylko...

Jeśli argumenty słowne do Ciebie nie przemawiają, zapraszam do szpitala.

I nie próbuję nikogo gnoić...Nie obraziłam Cię, nie dałam żadnego ostrzeżenia, ani nic innego...

Spowiadać się nie będę bo nie mam z czego, a co do grosza dla biednych...Jestem wolontariuszką to raz, a dwa, ze każdy 1 procent podatku przekazuję na tego typu cel...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
brak argumentów...
Cały Twój post to jeden wielki brak argumentów. I jeszcze próbujesz dyskusje sprowadzić do osobistego konfliktu. Jak miałem 7 lat to też się tak zachowywałem więc Cię rozumiem nawet.
Cytat:
uwierz mi- ja niekulturalnie to się dopiero mogę zachować
Wierzę.


Cytat:
Kapsoq co Ty do jasnej anielki chrzanisz za głupoty???
Cytat:
Po co mamy się irytować?
Cytat:
Do niego/niej i tak to nie przemówi...
Cytat:
Swoją drogą ciekawe ile ma lat...

To nie są elementy kulturalnej dyskusji. Dla mnie jest to obraźliwe, np. spekulowanie o moim małym wieku w związku z tym co mówię. W ten sposób jawnie próbujesz wszystkim oznajmić że moje wypowiedzi są poniżej poziomu. A one nie są poniżej poziomu, wyrażają tylko inną opinię.

A przecież zamiast napisać "Kapsoq co Ty do jasnej anielki chrzanisz za głupoty???" mogłaś napisać "Nie zgadzam się z Tobą Kapsoq".

Spróbuj pójść na jakiś wykład do jakiegoś profesora i mu tak powiedzieć.

Cytat:
I nie wmówisz mi, ze jednorazowe zażycie narkotyku nie będzie miało wpływu na płód...

Nic Ci nie próbuję wmawiać. Powiedziałem tylko jak mi się wydaje, zaznaczyłem nawet że nie twierdzę że mam rację. Chciałem jedynie zmniejszyć panikę.

Cytat:
Ja się już naoglądałam dzieci i płodów z poważnymi wadami rozwojowymi i nie tylko...

Ok, już jako element czystej dyskusji - czy były to skutki jednorazowego zażycia narkotyków? Jakie były to narkotyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak Boga kocham, to troll. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naprawdę kochasz Boga? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group