Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze po pierwsze powinnas od razu odstawic wszystkie uzywki,wiem ze to nie takie proste sama jestem zapalona palaczka,piwkiem tez nie pogardze ale dla dobra mojej malej jak tylko dowiedzialam sie ze zagoscila u mnie pod serduszkiem od razu rzucilam fajki a piwko zastapilam soczkiem marchewkowym,a po drugie to mysle ze powinnas jak najszybciej udac sie do ginekologa lub na izbe przyjec w szptalu z krwawieniem w pierwszym trymestrze nie ma zartow i tu nie chodzi tylko o zycie i zdrowie Twego malenstwa ale w duzym stopniu i o Twoje.Mam jeszcze pytanko..Zrobilas test wynik byl pozytywny ,wiec czy bylas juz na wizycie kontrolnej u ginekologa Zeby potwierdzic czy to faktycznie ciaza?Testy zadko bo zadko ale moga sie pomylic(tak bylo w moim przypadku)W kazdym razie moja rada zero dragow,fajek,alko itp.,oraz jak najszybsza wizyta u ginia,pozdrawiam i oby bylo wszystko dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej skontaktuj sie z lekarzem,bo naprawde nie ma zartow.Ja mialam lekkie plamienia na poczatku ciazy i byly ogromnym zagrozeniem dla mojej ciazy,wiec przy mocnym krwawieniu to wlasciwie powinnac zglosic sie do szpitala skoro wiesz,ze jestes w ciazy.
A co do uzywek to ja przed ciaza tez palilam i lubilam sobie popic,ale jak tylko test pokazal 2 kreseczki to wszystko poszlo w odstawke,zeby bron Boze nie zaszkodzilo mojej dzidzi.Zycze duuuzo zdrowka.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
panna Z



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey mam takie pytanie jak jestem juz w pierwszym tyg. ciązy i bede zazywac amfetamine przez nastepne 2 miesiace co moim dzieckiem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję strzelić sobie baranka o ścianę.

Pytanie pierwsze : ile Ty masz lat?
Po Twoim pytaniu sądzę, że nie za dużo... Confused

Jeżeli chcesz, by Twój dzieciak się urodził za wcześnie, był upośledzony czy cokolwiek innego mu się stało, to sobie bierz.
Przecież pierwsze 3 miesiące, to najważniejsze w życiu płodu...

Ech... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panna Z to jakis zart??? Confused Shocked dziecko to cos najpiekniejszego co moze sie zdarzyc! jak mozesz wogole myslec ze bedziesz zazywac narkotykow? tym bardziej ze jestes w ciazy Exclamation Rolling Eyes w głowie mi sie to nie miesci i wspołczuje dziecku ze jego matka tak mysli...mozesz poronic,urodzic chore ..decyzja nalezy do Ciebie Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zareczona



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 4:46 pm    Temat postu: Mam pytanie!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj mezczyzna probuje sie ograniczyc z palenia marihuany (pali 2 razy na tydzien). Ja natomiast od dwoch lat nie pale papierosow, z alkoholem tez nie przesadzam. Chce byc zdrowa przyszla mama. Obawiam sie jednak o skutki uboczne ze strony mojego partnera i jego palenia. Planujemy dziecko dopiero za rok. Moj partner obiecal mi, ze ponad pol roku przed planowanym rozpoczeciem figlowania przestanie palic. Problem polega na tym, ze od miesiaca nie biore tabletek i zabezpieczamy sie tylko prezerwatywa - do ktorej jak wiadomo nie mozna miec zaufania. Prosze o jakas fachowa odpowiedz na moje pytanie. Chce spac spokojnie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoMiNia20



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,bardzo mnie martwi jedna rzecz.Wraz z chłopakiem bardzo chcemy mieć dziecko,tydzień przed nowym rokiem robiłam test,ale nic nie wykazał.Więc w sylwestra wzięłam 3pigóły(ostatni raz cokolwiek brałam ok.rok wstecz);Wczoraj zrobiłam kolejny test i wykazało że jestem...Ostatnią miesiączkę miałam w listopadzie i bardzo sie boję że te pigóły mogą mieć jakikolwiek wpływ na rozwój płodu...(?)Czy ktoś zna odpowiedz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jak to Neutral najpierw było ze nie jestes a teraz ze jestes? polecam test krwi BhcG a nie ciazowe, bo czesto sie myla. pzdr Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia17*



Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:24 pm    Temat postu: moje dziecko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomocy!!!!! straciłam swoje dziecko!!! w 3 miesiacu ciazy tylko nie nie znam jeszcze przyczyny! prawda jest to ze czesto bralam narkotyki w postaci amfetaminy i czy moglo to byc przyczyna? pomozcie mi prosze jak najszybciej! napiszcie mi prosze jakie objawy i przyczyny mogly przez to powstac, prosze napiszcie mi czy przez to moglam stracic moje dziecko... ratunku!!! załamana kasia17*

---edit by Pituszka
temat przenosze do pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia Exclamation Exclamation jescze pytasz dlaczego straciłas??? jak mogłas brac te gowno wiedzac ze nosisz (nosiłas) w sobie malenstwo? przeciez pierwszy trymestr jest naj naj najwazniejszy- wszystko sie rozwija, kształtuje...a Ty brałas amfe... Neutral. szkoda słow... nie wiadomo czy dziecko nie urodziłoby sie chore...wspołczuej bardzo ale głupota ma swoje konsekwencje Sad. Jestem prawie pewna ze takiej dawki narkotykow fasolka nie mogal przezyc ehhhh Crying or Very sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group